Rüyada Vali Görmek (imam nablusi) 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
 1. 1
  İsrâ İsrâ
  İsrâ
  İsrâ

  Üye No: 59972
  Mesaj Sayısı: 1,017
  Tecrübe Puanı: 18
  Yer: Almanya

  Rüyada Vali Görmek (imam nablusi)


  VALİ

  Rüyada vali görmek, üzüntü ve sıkıntılara, içki içmeye, oyuna, hırsızlığa, livata, zina vs. gibi şeylere yorumlanır. Bazen de valiyi görmek, halkla muhabbet etmeye yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  mumsema Administrator
  mumsema
  Administrator

  Üye No: 129
  Mesaj Sayısı: 6,276
  Tecrübe Puanı: 94
  Yer: Türkiye

  Yanıt: Rüya Tabiri: Rüyada Vali Görmek (imam nablusi)


  Rüyada vali görmek, üzüntü ve sıkıntılara, içki içmeye, oyuna, hırsızlığa, livata, zina vs. gibi şeylere yorumlanır. Bazen de valiyi görmek, halkla muhabbet etmeye yorumlanır.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada Vali Görmek


  Selamun aleyküm. Rüyamda vali olan birinin evinde iken hizmetlilerinin hatası ile kapı valinin kafasına çarpıyor ama vali kızmıyor. Ben koşup yardım ediyorum Vali kolumu tutuyor ve ikinci kata çıkıyoruz. Bir bayan hizmetli ile odasına giriyoruz ve vali oturduktan sonra bize çıkabilirsiniz diyor . Bu esnada kapının önünde ufak bir eşya kırılıyor ben camları temizlemeye toplamaya başlıyorum bu defa her yer cam oluyor ben toplarken vali bilmeden yine camlara basıyor biryerden biryere ayağının altında cam taşıyor. Dikkatimi çeken şey vali sürekli güler yüzlü viri ve bana karşı kibar konuşuyor... yorumlarsanız sevinirim.


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,281
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Vali Görmek (imam nablusi)


  Ve aleyküm selam. Gerçekte de bu ahlaka sahip olan bir kimsenin hayatına dahil olması anlamına gelen senin için iyi yönde olan hayırlı bir rüyadır. Bu kimse kendini çok iyi yetiştirip geliştirmiş, kültürlü, bilgili, ahlaklı, sağlam kişiliğe sahip olmasından dolayı sana da faydası olduğu kadar katkısı da olacaktır. Allah en iyisini bilendir elbette.


+ Yorum Gönder