Konusunu Oylayın.: Bilmeden Allah'ın Sıfatlarından Birini Küfür içinde Kullandım.

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Bilmeden Allah'ın Sıfatlarından Birini Küfür içinde Kullandım.
 1. 10.Nisan.2017, 02:53
  1
  Meraklı22
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 18.Aralık.2016
  Üye No: 110567
  Mesaj Sayısı: 45
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Bilmeden Allah'ın Sıfatlarından Birini Küfür içinde Kullandım.


  Bilmeden Allah'ın Sıfatlarından Birini Küfür içinde Kullandım. Mumsema esselamu aleyküm mumsema. İnternet ortamında arkadaşlarımla konuşurken bir küfür ettim. İçinde Zülcelal kelimesi geçiyordu. Fakat anlamını bilmiyordum sadece kulağıma aşina geldiği için kullanmıştım. Araştırdım Allahın sıfatlarından biri olduğunu öğrendim. Allaha bilmeden haşa küfür etmiş oldum. Bilmiyordum tekrardan Kelime-i Şehadet getirdim. Dinden çıkma söz konusu oluyor mu bu durum?


 2. 10.Nisan.2017, 02:53
  1  esselamu aleyküm mumsema. İnternet ortamında arkadaşlarımla konuşurken bir küfür ettim. İçinde Zülcelal kelimesi geçiyordu. Fakat anlamını bilmiyordum sadece kulağıma aşina geldiği için kullanmıştım. Araştırdım Allahın sıfatlarından biri olduğunu öğrendim. Allaha bilmeden haşa küfür etmiş oldum. Bilmiyordum tekrardan Kelime-i Şehadet getirdim. Dinden çıkma söz konusu oluyor mu bu durum?

 3. 11.Nisan.2017, 00:28
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 27,930
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Bilmeden Allah'ın Sıfatlarından Birini Küfür içinde Kullandım.
  Aleykum selam. Bu sözü bilerek söylemek küfürdür. Bilmeden söylemenin de aslında bir mazereti yoktur ama tövbe istiğfar et ve bu sana bir ders olsun. Küfür etmek zaten çirkin ve ayıptır ama birde bilmediği kelimelerle küfür etmek daha da çirkindir. Tevbe et ve bir daha küfürden uzak dur. Allah tövbe edeni bağışlar.


 4. 11.Nisan.2017, 00:28
  2
  Yönetici  Aleykum selam. Bu sözü bilerek söylemek küfürdür. Bilmeden söylemenin de aslında bir mazereti yoktur ama tövbe istiğfar et ve bu sana bir ders olsun. Küfür etmek zaten çirkin ve ayıptır ama birde bilmediği kelimelerle küfür etmek daha da çirkindir. Tevbe et ve bir daha küfürden uzak dur. Allah tövbe edeni bağışlar.
+ Yorum Gönder