5 üzerinden 3.75 | Toplam : 4 kişi
 1. 1
  Rose_love Devamlı Üye
     

  Adet sonrası akıntı

  Selamun Aleykum, benim bir sorum var. Normalde adet donemim 7-8 gun tutar dun, 5.gunde gece yarisina dogru beyaz bir akinti gordum ve hemen gusul abdestimi aldim, bu sabahta karnimda agri vardi, ve az once yine bulanik kirmizi akintim vardi. Simdi ne yapabilirim, tamamen temizlenmeyi mi bekliyeyim yoksa namazimi kilayim mi, ayrica namaz vaktinde yone akintim olursa ne yapayim? Arkadaslar ikindinin girmesine cok az vakit var acil cevaplara ihtiyacim var

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Gül988 Devamlı Üye

  Yorum: Adet sonrasi akinti acil

  UKardeşim bende de oyle soru vardı önce beyaz akıntı sonra karın agrsıı ve kahve rengi akıntı . Hocamız cevapladı ki temizlenmişsin ve beyaz akıntıdan sonra gelen akıntı adetten degil .
  Ama sizde 7-8 gün ise... bilgili olan hocalarımızdan cevap bekleyim .....


 3. 3
  imamhatipli42 Özel Üye

  Yorum: Adet sonrasi akinti acil

  Adet müddetinin en azı üç gündür (yetmiş iki saattir). En çoğu da on gün, (iki yüz kırk saat)… Bu iki zaman arasında görülecek kanlar, adet kanı sayılır. Bu zaman içinde devamlı olarak kanın gelmesi gerekmez, ara sıra kesilebilir.
  Örnek: Bir kadın üç gün kan gördükten sonra iki gün kanı kesilse ve arkasından üç gün daha devam etse, bu sekiz günün hepsi adet gününü teşkil etmiş olur.


 4. Reklam

 5. 4
  Şem'a YÖNETİCİ

  Yorum: Adet sonrasi akinti acil

  Gül hanım bu konuyu iki defa açtın yetmedi kendi soruna cevap yazdın
  O da yetmedi başlığa acil yazdın
  Bunlar forum kurallarına aykırıdır bilgin olsun


 6. 5
  Gül988 Devamlı Üye
  Şema hocam ben açmadım ki konuyu rose love kardeşim yazmış....


 7. 6
  Rose_love Devamlı Üye
  Konuyu ben actim, basligiada acil yazdim cunku gercekten hemen br cevap almam lazimdi, namaz vakti yaklasiyordu ne yapicagimi bilemedim. Kurallara haykiriysa kusura bakmayin. Immahatipli kardesimin dedigine gore, ben hala adet donemindeyim yani?


+ Yorum Gönder