+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Küfür kelimesini duymayıp gülmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Gül988
  Devamlı Üye
  Reklam

  Küfür kelimesini duymayıp gülmek

  Reklam

  Küfür kelimesini duymayıp gülmek Mumsema Selam aleyküm . bana güzel cevap veririmisiniz acaba şimdi vidyoya bakıyordum b kız bi erkeği görüp 'Of çok güzel' dedi bende onun sozüne güldüm ben gülene kadar o başka bir kelimeyi işletti ve benim duydugum şuydu 'Allah .... yaratmış cocuğu' bende dedim acaba ne dedi bu kız geri cektim ve haşa haşa dedi ki Allah HAŞA ozlene bozlene yaratmış cocuğu HAŞA HAŞA dedi. ben küfürü duymadıgım icin özürlümüyum yani gercekten tek duydugum ki 'Allah yaratmış cocuğu' dedi digerisini duymadım duysaydım gülmezdim fakat kız öyle b anda söylediki ben diger sözüne gülüyordum bana yardım edin çok korkuyorum....

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Küfür kelimesini duymayıp gülmek


  Reklam


  Aleykum selam. Allah hiç kimseye kaldıramayacağı ve elinde olmayan bir şeyden dolayı günah yazmaz. Bu söz küfre neden olur ancak sen bundan tamamen alakasız bir şekilde gülmüşsün. Bu küfür olmaz.

  Ayrıca asıl önemli olan ne olduğu belli olmayan veya haramlar içeren bu videoaları izlememek gerekir. Zaten helal ve haram derdi olmayan kimselerin çektiği çekimlerden herşey beklenebilir. Bu ayrıca caiz değildir.

+ Yorum Gönder