+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Mühendislik okuyorum Hafız olmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Abdullaha
  Üye
  Reklam

  Mühendislik okuyorum Hafız olmak istiyorum..

  Reklam

  Mühendislik okuyorum Hafız olmak istiyorum.. Mumsema Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm Rica ediyorum sonuna kadar okuyun..

  Ben Kırıkkale'de 3.sınıf Mühendislik öğrencisiyim ve gerçekten bölümümüz ders olarak ağır fakat benim küçüklüğümden beri hayalim hafız olmaktı ve 5 gün önce Allah'ın izni ile yapacağım dedim. Hemen kalktım hafızlık kursuna gittim orada ki hafızlardan sorumlu hocamız tecvidimin %30 eksik olduğunu söyledi ve bende ısrarla bana Allah rızası için bana tecvid öğreticek birilerini 4 gün boyunca aradım kimse yardım etmek istemedi ve en sonunda bir hocamızı buldum bu hocamız cumartesileri hariç 6 gün benim ve benim gibi kuran öğrenmek isteyen bir kaç arkadaşla Akşam namazından sonra 2-25 dk ilgileniyor.Ben sabah namazından sonra uyumuyorum öğlen 12 ye kadar ezber yapabilirim ve 12.00-19.00 arası okulda dersim var ve gelincede 1 saat tekrar edebilirim.İnanın gerçekten o kadar çok istiyorum ki herşeyi göze aldım açıkcası. Tecvid eksiğimi giderir gidermez başlayacağım inşAllah..Sorum şu sizin etrafınızda hem okuyup hem hafız olanlar var mı Lütfen benimle paylaşın..

 2. Misafir

  Yorum: Mühendislik okuyorum Hafız olmak istiyorum..


  Reklam


  tabiki var.yüzlerce hem de...hafzliktan asla vazgecme...cunku gayrisi yalan

+ Yorum Gönder