+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allahı Mı Daha Çok Seviyorsun Sevgilini Mi? Aşk Acısı Çekenler Okusun Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. VESSELAM
  Üye
  Reklam

  Allahı Mı Daha Çok Seviyorsun Sevgilini Mi? Aşk Acısı Çekenler Okusun

  Reklam

  Allahı Mı Daha Çok Seviyorsun Sevgilini Mi? Aşk Acısı Çekenler Okusun Mumsema Selamun Aleykum, Yazacağım şey içime çok dokunduğu ve paylaşma ihtiyacı duyduğum için yazdım. Çay House ' * 1 Yeni Mesajınız Var' Adlı videodan alıntıdır. Amaç aşk acısı çeken kişilere karşı şu soruyu sormaktır. Yaratanı mı daha çok seviyorsun? Yaratığı mı?

  Üyelerin bu tür konu açması yasak ise yöneticilerden özür dilerim.

  Bahsi geçen video: https://www.youtube.com/watch?v=Xu_toZgapEI

  ---


  "Adam kız arkadaşıyla kavga ediyor.. Hemde her şeyden çok sevdiği kişiyle. Telefonu yüzüne kapatıyor. Sevdiğinden bu karşılığı görmek, ne kadar onur kırıcı bir şey.. Telefonun başında oturup saatlerce ondan gelecek bir mesaj, ondan gelecek bir aramayı bekliyor. Ve sonunda bir mesaj! Fakat istediği kişiden değil. Sonra bir mesaj daha, Sonra bir mesaj daha hiç birisi sevdiğinden değil. Her gelen, onu üzen kişiden geldi ümidiyle bakıyor. Ah be kardeşim! Seni yaratan ve sana bütün güzellikleri veren ve o sevdiğin fani seni üzen insanı yaratan Cenabı Hak sana 6666 tane mesaj göndermiş.. Neden merak edip bakmıyorsun? Sevdiğinden gelmedi diye mi? O gönderse hepsini teker teker okurdun değil mi? Şu an kendine sor! Acaba kimi daha çok seviyorsun?"

 2. Şem'a
  YÖNETİCİ

  Yorum: Allahı Mı Daha Çok Seviyorsun Sevgilini Mi? Aşk Acısı Çekenler Okusun


  Reklam


  Bu soruyu sormak bile çirkin bunun amaci sadece fitne çıkarmak.
  Kısacası Allah ile bir yaratığı kıyaslamak caiz değildir.
  Son mesaj ise insanları uyarmak için kıyas yapılmış amaç iyi ve hayırlı yola iletmek

 3. VESSELAM
  Üye
  Bu soruyu sormamda fitne çıkarmak gibi bir niyetim yok. Tabi ki Yaratıcıyla Yaratık kıyaslanamaz. Fakat düşünüldüğü zaman Yaratıcıdan gelen 6666 mesaj okunmuyor, Yaratığın bir mesajını büyük bir hevesle okuyor. Bu konuyu açmamda ki amacım son zamanlarda sitede çok fazla Aşk Acısı ile ilgili konular görmem ve bu konuda bir nevi bir kıssa anlatmak. Üyelerin bu tür bilgi verici konular paylaşması site kurallarına aykırıysa konuyu kaldırınız. Allah razı olsun

 4. Misafir
  Ben takip ediyorum artik ask diye bisi.kalmadi bence gerek yok konuyu kaldirin

+ Yorum Gönder