+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Annem pantolon giymeye zorluyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. PadmeAmidala
  Üye
  Reklam

  Annem pantolon giymeye zorluyor

  Reklam

  Annem pantolon giymeye zorluyor Mumsema Selamun Aleykum. 18 yaşındayım namazımı falan kılıyorum elhamdulillah ama türbanlıyım ama annem elbise ve ferace giymemi kesinlikle istemiyor kendisi de türbanlı ancak genç kızsın giy üstünw uzun giy şalını düzgün yap biraz topuz ne olcak gibi şekilde bana kızıyor sürekli bu konu hakkında kavga ediyoruz çok sabrediyorum ama artık dövmeye kadar geliyor lanetler okuyor benim gizli bi tarikata falan girdiğimi aklımı çelen birisinin olduğunu düşünüyor pantolon giysem bi günah anneme karşı gelsem ayrı bi günah inanılmaz derecede piskolojim bozuk Allah için yardım edin.

 2. munzir
  Devamlı Üye

  Yorum: Annem pantolon giymeye zorluyor


  Reklam


  Anneler kızlarını kıskanmazlar ve Allahın emrine rağmen günaha iterler yeter ki birileri onları beğensin.
  Kardeş sen Allahın rızasına bak önce. Çünkü Allahın emri varken annenin demesine bakılmaz.

 3. VESSELAM
  Üye
  Selamun Aleykum,

  Annenize aşağıya yazacağım şeyi eksiksiz söyleyin yada okutun.

  - Müslümanmısın? Müslümansan Allahın Kitabına (Kuranı Kerime) inanıyor musun ? Kuranı Kerimde yazan her şeyi kabul ediyor musun? O zaman sana bir Ayet söyleyeyim.


  Rahman Ve Rahim Olan Allahın Adı İle
  Ey Peygamber! Hanımlarına, kızlarına ve müminlerin kadınlarına söyle, bedenlerini örtecek elbiselerini giysinler. Bu onların tanınıp incitilmemelerine de daha uygundur. Şüphesiz Allah çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir./ Ahzab ﴾59﴿ Kaynak: Diyanet Kuran Portalı


  Ayette daha gençsin yaşın ilerleyince örtün demiyor dikkat edin. "O halde ne diye Allahın ayetlerinin tersini söylüyorsun?" Diyerek Annenize tatlı bir dille sabır ile anlatabilirsiniz. En doğrusunu Allah bilir Vesselam. Allaha emanet olun.

 4. PadmeAmidala
  Üye
  Selamun Aleyküm, annemle tatlı dille çözdük problemi. Allah razı olsun 😊

+ Yorum Gönder