+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kadınlar neden iyi erkekleri dışlarlar ve aksine serseri tipleri severler? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Reklam

  Kadınlar neden iyi erkekleri dışlarlar ve aksine serseri tipleri severler?

  Reklam

  Kadınlar neden iyi erkekleri dışlarlar ve aksine serseri tipleri severler? Mumsema Merhaba, çok merak ediyorum neden şimdiki kızlara iyilik efendilik yaramıyor. Neden genelde serseri ukala tipler daha hoşlarına gidiyor? Dün uzun zamandır konuştuğum birisine sadece öylesine sordum erkek arkadaşın falan var mı diye, beni yerin dibine soktu, bir öldürmediği kaldı. Sanane seni ilgilendirmez falan baya bir tersledi. Küçümsedi anlıyacağınız. Kendisine kusura bakma rahatsız ettim öylesine sormuştum dedim konuyu kapattım ama içimde kaldı. Yani yarın öbür gün bir başka kız da aynısını yapacak diye artık içime kapanmaya başladım. Hergün gün geçtikçe Türk kızlarından soğuyorum. Çünkü hayattan soğutuyorlar beni. Onlar bana elini uzatmadığı sürece ben elimi bile uzatmıyorum ama bu efendi tarzıma rağmen yine de bir sapa dal olamıyorum. Bende mi bir sorun var arkadaşlar? Üstüne gitmiyorum hep uzaklaşıyorum kavga olmasın diye günlük hayatta her konuda içime atıyorum. Pes etmeyip zor mu kullanayım artık? Allah razı olsun.

 2. ACİLSERVİS
  Administrator

  Yorum: Kadınlar neden iyi erkekleri dışlarlar ve aksine serseri tipleri severler?


  Reklam


  Bizim bu konuda senin istediğin anlamda bir cevabımız yoktur. Kızlara şu şekilde yaklaş veya şu şekilde davran elbette diyemeyiz. İslami yaklaşacak olursak elini uzatsada uzatmasada sen elini uzatamazsın. Hangi manada olursa olsun. Kız erkek ilişkisi veya muhabbete sohbete girmesi caiz değildir. Tepki gösteren kızı konuşmayı istememe kısmını destekliyorum ve hepsini bu şekilde davranmasını diliyorum.

 3. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Anladım teşekkürler

+ Yorum Gönder