+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sevdiğim kişi ile öldükten sonra kavuşur muyuz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ptansu
  Üye
  Reklam

  Sevdiğim kişi ile öldükten sonra kavuşur muyuz?

  Reklam

  Sevdiğim kişi ile öldükten sonra kavuşur muyuz? Mumsema Benim hayatıma 3 ay önce bir erkek girdi.benim erkek arkadaşım vardı ve o hayatıma girdiğinde ben erkek arkadaşımdan ayrıydım.o da benim hayatıma girdiğinde evliydi ve eşiyle ayrı yaşıyordu,1 çocuğu vardı,biz birbirimize çok ısındık,içimiz çok ısındı ve gizli bir ilişkiye başladık,ilişki 2 ay çok iyi gitti ama yüzyüze sadece 2 kez görüşebildik.birbirimizi çok sevdik,ama onu 1 ay önce trafik kazasında kaybettim.öldükten sonra birbirimize kavuşur muyuz?o benim ondan sonra başka birini sevmemi ister mi?en son bana seni seviyorum dedi telefonda ve 5 dk sonra kaza geçirip öldü,gözleri açık gitti,onu unutamıyorum ve hala çok seviyorum,öldükten sonra kavuşur muyuz?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Sevdiğim kişi ile öldükten sonra kavuşur muyuz?


  Reklam


  Dünyada evli olarak ölenler ve ahirette de cennete giren kimselerin evliliklerinin cennette de devam edeceği bildirilmiştir. Ancak bu dünyada evli olmayan kimseler hakkında kesin bir bilgi yoktur. Elbette cennete girerlerse Allah dilerse onları orada bir araya getirebilir. Ona dua et ve seninde kendi hayatına devam etmen gerekir. Allah'ın rızasını uygun yaşamak ve haramlardan sakınmak gerekir.

 3. Ptansu
  Üye
  Bana cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim.ben kariyeri oldukça yüksek biriyim,ama allah bana eş vermiyor.tam ruh ikizimi buldum dediğim insan trafik kazasında öldü,diğer ayrı olduğum arkadaşımla da ailem istemediği için ayrılmak zorunda kaldım,şimdi kendimi çok yalnız ve çaresiz hiisediyorum,allaha şükür kariyerim sağlığım güzelliğim yerinde,ama allah benim istediğim kişiyle evlenmeme izin vermiyor.birinin ahını mı aldım geçmişte,yoksa bana büyü mü yapıldı bilmiyorum,ama sevdiğimi trafik kazasında kaybettilten sonra toparlanamadım,günah olmasa öleceğim ve onun yanına gideceğimi bilsem hemen öleceğim,derdimi kimseye anlatamıyorum kariyerim zedelenir diye,bu bi imtihansa bana çok ağır geldi,ben inançlı biriyim,çok üzülüyorum,ağlıyorum,hastalwnmaktan korkuyorum,sevdiğimi çok özlüyorum,çaresizim.

 4. arifselim
  Yönetici
  Kıymetli hanım kardeşim. Ölenle ölemezsin. Allah'ın takdirine razı olmak zorundayız. Kaldı ki ölmek bir son değildir. Kendini toparlamak zorundasın ve hayatına bir şekilde devam etmek zorundasın. Allah sana bir çok hayır ve mutluluk kapılarını açabilir. Senin inancının gereği zaten budur. Namaz kıl ve namazdan sonra Allah'a dua et. Allah sıkıntılarını gidersin ve içini huzurla doldursun.

+ Yorum Gönder