+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İnsan içinde kaba hareketler yapan tüküren orasını burasını hunharca kaşıyanlar kul hakkına girer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Reklam

  İnsan içinde kaba hareketler yapan tüküren orasını burasını hunharca kaşıyanlar kul hakkına girer mi?

  Reklam

  İnsan içinde kaba hareketler yapan tüküren orasını burasını hunharca kaşıyanlar kul hakkına girer mi? Mumsema Şimdi arkadaşlar hergün sizin de gördüğünüz gibi serseri kabadayı kabadayı yürüyen sağa sola hayvanca tüküren, kadın bayan dinlemeden cinsel organını arsızca kaşıyan, insanları bu hareketleri ile tedirgin eden canını sıkan tipler insanların kul hakkına girmiş oluyorlar mı acaba? Çünkü onları bu hareketlerinden dolayı uyarsak biz suçlu oluyoruz ya kavga çıkar ya da kan çıkar. Mecbur eyvallah çekip uzaklaşıyoruz ama bu durum bende içimde kalıyor. Çünkü hakkımı alamadığımı düşünüyorum korktuğumdan cevap veremiyorum çünkü kavga çıkmasın diye. Allah aşkına bu tür kırolara karşı ne yapmalıyım? Ben bunun hakkını öbür tarafta alırmıyım beni rahatsız ettiği için? Gerçekten beni rahatsız ediyor bu durum

 2. VESSELAM
  Üye

  Yorum: İnsan içinde kaba hareketler yapan tüküren orasını burasını hunharca kaşıyanlar kul hakkına girer mi?


  Reklam


  Selamun Aleykum, Tükürmenin günah olduğunu biliyorum, hele ki Kıbleye doğru tükürmek daha çok günah. Bayan olsun Erkek olsun karşısında rahatsız edici hareketler yapmak kul hakkına girer. Kavga çıkarmanın bi anlamı yoktur. Kavga çıkmasın diye olay yerinden uzaklaşmanız, Günah işlemekten vazgeçmektir ki bu Sevaptır. Bu tür insanlara karşı düzgün bir dille uyarabiliyorsak uyaralım, uyaramıyorsak (kavga çıkacağını düşünüyorsak) içimizden kendisine Hidayet dileyebilirsiniz. Unutmayın kavga en son çözüm dahi değildir. En doğrusunu Allah bilir Vesselam. Allaha emanet olun.

+ Yorum Gönder