+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Namazı kıldıktan sonra parmağımda kan gördüm namaz geçerlimidir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Destiny
  Üye
  Reklam

  Namazı kıldıktan sonra parmağımda kan gördüm namaz geçerlimidir?

  Reklam

  Namazı kıldıktan sonra parmağımda kan gördüm namaz geçerlimidir? Mumsema Bugün ikindi namazını kıldım sonra eve geldim evde biraz vakit geçti sonra parmağımın üstünde bir yara gördüm etrafında felan kan vardı kan dağılmıştı yani. Namazım geçerlimidir?

  O yara önceden yoktu nasıl oluştu hiçbir fikrim yok. Kendiliğinden oldu herhaalde yara

  Namazdan sonra burun kanadığını görmek namazı geçerli kılıyorda namazdan sonra elin kanamasını fark etmek namazı geçerli kılmıyor mu yani? Lütfen güzel cevaplar verin. Namaz geçerlimi değil mi onu söyleyin. Bana başka konunun linkini atmanıza gerek yok.

  Ben namazdan önce parmağımda yara ve kan fark etmedim abdest aldığımdada fark etmedim. Namazımı kıldım eve geldim 10 dk felan geçti parmağıma bi baktım yara var ve az kanayıp etrafa dağolmıştı. Namazı kıldıktan sonra fark ettim yani. Namaz geçerlimi? bilen birisi cevap versin

  Ben namazdan öncede namaz sırasındada bu yarayı görmedim ve kanadığınıda fark etmedim. Eve geldim zaman geçtii sonra parmağımın etrafına yayılmış kan gördüm kurumuştu. Yeetkili biri cevap verirse sevinirim

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Namazı kıldıktan sonra parmağımda kan gördüm namaz geçerlimidir?


  Reklam


  Eğer abdest alırken ve namaz kılarken öyle bir kanama görmediysen namazın sahihtir bu namazı yeniden kılmana gerek yoktur. Çünkü zaten bu esnada görmediğini de biliyorsun ve ortada herhangi önemli bir şüphe durumu da söz konusu değil.

+ Yorum Gönder