+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Küfre düşürecek şeyleri yapmak zorunda kalmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Demir Deniz
  Üye
  Reklam

  Küfre düşürecek şeyleri yapmak zorunda kalmak

  Reklam

  Küfre düşürecek şeyleri yapmak zorunda kalmak Mumsema Selamün aleyküm abilerim ablalarım ben asker olmayı düşünen bir kardeşinizim, ama aklımda bir çok soru var.
  Türkiye şu anda islam ile yönetilmeyen bir ülke ve orduda öyle. Diyelim asker olduk ve karşımıza bizi imandan çıkartacak şeyler ile karşılaştık bunları yapmasakta meslekten olacağız veya bir cezaya mahkum olacağız bu durumda ne yapmamız gerekli. Biz askerlik işini yapmasakta milletimiz zulüm altında kalacak ümmetin birliği daha da bozulacak. Bu sorular kafamı karıştırıyor lütfen yardım edin.

 2. VESSELAM
  Üye

  Yorum: Küfre düşürecek şeyleri yapmak zorunda kalmak


  Reklam


  Selamun Aleykum, K.K.K (Kara Kuvvetliği Komutanlığı) 'nı hedefleyen bir genç olarak şunları söyliyeyim, Bu ülke İslam ile yönetilmeseydi, her türlü pisliği yapar, her türlü Dine karşı ameli işler ve işlettirirdi. Hiç bir Vatan beş beşlik değildir. Bu ülke İslama göre yönetiliyor ve gitmek istediğiniz yerde size İslama aykırı, İmandan çıkartacak bir şey istemezler. İnsanımız şunun farkına varmalıdır. Burası İslam ülkesi ve bu ülke zulüm altında kolay kolay kalmaz Allahın izniyle. Sorunuzda cevap verilecek bir şey yok sadece düzeltilecek yanlış var. En doğrusunu Allah bilir, Vesselam Allaha emanet olun.

+ Yorum Gönder