Konusunu Oylayın.: İslami Kurallar İle Yönetilmeyen Bir Ülkenin Bayrağı

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
İslami Kurallar İle Yönetilmeyen Bir Ülkenin Bayrağı
 1. 05.Kasım.2016, 12:31
  1
  Demir Deniz
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 05.Kasım.2016
  Üye No: 110124
  Mesaj Sayısı: 2
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  İslami Kurallar İle Yönetilmeyen Bir Ülkenin Bayrağı


  İslami Kurallar İle Yönetilmeyen Bir Ülkenin Bayrağı Mumsema İslami Kurallar İle Yönetilmeyen Bir Ülkenin bayrağını evimize veya başka bir yere asabilrmiyiz. O bayrağa saygı göstermek imanımızı yitirmemize neden olabilir mi. Mesela Türk bayrağı nı bayrağımız olarak kabul edebilirmiyiz. Çünkü Türk bayrağı Türkiye yi temsil ediyor, Türkiye de bilindiği gibi laik bir ülke. Çok teşekkürler yardımlarınız için.


 2. 05.Kasım.2016, 12:31
  1  İslami Kurallar İle Yönetilmeyen Bir Ülkenin bayrağını evimize veya başka bir yere asabilrmiyiz. O bayrağa saygı göstermek imanımızı yitirmemize neden olabilir mi. Mesela Türk bayrağı nı bayrağımız olarak kabul edebilirmiyiz. Çünkü Türk bayrağı Türkiye yi temsil ediyor, Türkiye de bilindiği gibi laik bir ülke. Çok teşekkürler yardımlarınız için.

 3. 06.Kasım.2016, 20:06
  2
  VESSELAM
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 01.Ekim.2016
  Üye No: 109826
  Mesaj Sayısı: 138
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 2
  Yaş: 17
  Bulunduğu yer: Kâinat

  Yorum: İslami Kurallar İle Yönetilmeyen Bir Ülkenin Bayrağı
  Selamun Aleykum, Anladığım kadarıyla Türk bayrağını evimize asmak günahmıdır diyorsun. Kardeşim bu ülkeye Laikliği Mustafa Kamal Atatürk getirmiştir Ve o günler mazide kaldı. Bu ülke ne yapacaksa ne karar alacaksa önce Dine bakar. Hiç bir Ülke beşte beş DEĞİLDİR. Türk bayrağını isteyen kabul etsin isteyen kabul etmesin bu Ülkenin bayrağı Ayyıldızdır.


 4. 06.Kasım.2016, 20:06
  2
  Üye  Selamun Aleykum, Anladığım kadarıyla Türk bayrağını evimize asmak günahmıdır diyorsun. Kardeşim bu ülkeye Laikliği Mustafa Kamal Atatürk getirmiştir Ve o günler mazide kaldı. Bu ülke ne yapacaksa ne karar alacaksa önce Dine bakar. Hiç bir Ülke beşte beş DEĞİLDİR. Türk bayrağını isteyen kabul etsin isteyen kabul etmesin bu Ülkenin bayrağı Ayyıldızdır.
+ Yorum Gönder