+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Aralıklı Diş'e dolgu yada diş teli taktırmak caiz midir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. benx
  Üye
  Reklam

  Aralıklı Diş'e dolgu yada diş teli taktırmak caiz midir?

  Reklam

  Aralıklı Diş'e dolgu yada diş teli taktırmak caiz midir? Mumsema Benim dislerim kucuklukten beri aralikli ama alt dislerimde aralik nerdeyse hic yoktu bi dis eti rahatsizligindan dislerim ayrildi ve suan ilac tedavisi goruyorum. Daha once disciye gittim dislerim ayriliyor diye fakat beni umursamadi oyle birsey mumkun degil dedi suana kadar hicbir discide bana dislerin ayrilmasinin sebebi bu falanda dememisti. Suanda neredeyse 1 dis bosluk olustu bazi dis aralarimda. Benim bu eskiden ayrik olan veya sonradan hastalik ile ayrilan dislerime dis teli yada dolgu yaptirmam caiz midir?

 2. MertK
  Devamlı Üye

  Yorum: Aralikli dise dolgu yada dis teli taktirmak caiz midir?


  Reklam


  Diş teli günah değildir, taktırabilirsin.

  ---------------------------------------------------

  Merhabalar hocam, benim aklıma uzun zamandır takılan bir soru var. D işlerimdeki çarpıklıklar sebebiyle diş teli kullanıyorum. Ancak son zamanlarda içim hiç rahat değil. Diş telini sadece estetik amaçlı taktım. Bu caiz midir? Diş teli gusle engel midir? Ne olur sorularımı yanıtlayın. İçim hiç rahat değil.

  Selamünaleyküm. Böyle bir tedavide sakınca yoktur.

  Nureddin Yıldız

+ Yorum Gönder