+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cumadan önce vaaz veren hoca cemaati galeyana getirici sözler kullanıyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Reklam

  Cumadan önce vaaz veren hoca cemaati galeyana getirici sözler kullanıyor

  Reklam

  Cumadan önce vaaz veren hoca cemaati galeyana getirici sözler kullanıyor Mumsema Merhaba, ne zaman cumaya erkenden gidip biraz vaaz dinleyeyim desem gittiğim camide yıllardır görev yapan vaaz kürsüsünde konuşma yapan hoca tahrik edici sözler kullanarak milleti galeyana getiriyor. Misal terör belası kafir Amerikanın kafir avrupanın israilin işidir diyor. Bunu söylerken oldukça yüksek sesle milleti ayaklandırırcısına dillendiriyor. Daha önce yurtdışı görmemiş insanımız da bunu böyle kabul ediyor tüm yabancılara şeytan gözüyle bakılıyor. Amerikanın ya da başka ülkelerin dünyayı yönettiği bir gerçek ama Amerikan halkının ne suçu var. Onlar da karnını doyurmak için çalışıyor işe gidiyor çocuğuna ekmek parası kazanıyor. Amerikada yaşayan müslüman bir çoğunluk da var ve sürekli de artıyor. Şimdi orada yaşayan müslümanlara da kafir demiş olmuyor mu tüm insanların vebaline girmiş olmuyor mu böyle konuşunca merak ediyorum? Ne zaman o adamı dinlesem benim canım sıkılıyor o camiye gitmek istemiyorum o yüzden birisi aydınlatırsa memnun olurum.Teşekkürler şimdiden

 2. VESSELAM
  Üye

  Yorum: Cumadan önce vaaz veren hoca cemaati galeyana getirici sözler kullanıyor


  Reklam


  Selamun Aleykum, 15 Temmuz gibi pis, çirkin, alçak bir geceyi düzenleyenin arkasında hatta başında amerikanın olduğunu biliyoruz zaten, Ama siyaset yapmayacağız burada. Camii'lere atanan İmamları Diyanet adıyor, Umarım Diyanetten de şüpheniz yoktur. Milleti ayaklandırması doğru bişeydir, ki ayaklandırma dediğimiz şey neyden ibaret? Halk o geceden sonra Dünya'ya farklı bir göze bakıyor artık. Farklı bir gözle bakmayanın gözü kördür. Bir hoca tüm topluluğa laf etmez, Sadece baştaki kişilere söyler. Şeytan verecek vesvese verememiş böyle bir saçmalık uydurmuş zihninizde. Vesselam, Allaha emanet olun.

 3. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Yani kardeşim sen Diyanette her çalışanın düzgün olduğunu mu savunuyorsun? Tamam o zaman kendi kızına şehvet duymak helaldir diyen Diyanetin bu açıklamasını da açıklarmısın o zaman?

 4. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Bir de demişsinki umarım diyanetten de şüpheniz yoktur diye. Sanki diyanet sütten çıkmış ak kaşık. Neyse kardeşim bu soruyu sormadım varsay Allah'a emanet ol sen de.

+ Yorum Gönder