+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Mahşer günü nasıl olacak, yokolmuş vücutlar nasıl dirilecek? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Reklam

  Mahşer günü nasıl olacak, yokolmuş vücutlar nasıl dirilecek?

  Reklam

  Mahşer günü nasıl olacak, yokolmuş vücutlar nasıl dirilecek? Mumsema Arkadaşlar bildiğiniz gibi toprak altında yatan milyarlarca insan var ve birçoğunun kemikleri bile neredeyse kaybolmuş durumdalar. Şimdi mahşer günü herkes mezarından kalkıcak dirilecek diyorlarya, nasıl olacak bu , yani bir anda o kadar insan yeni bir vücuda falan mı sahip olacak? Bir de cesedi bulunamayan insanlar var o kadar, okyanusun dibinde balıkların timsahların karnında yok olup giden bir çok farklı şekilde ölen insan var bunlar gibi, yani nasıl olacak da geri dirilecekler hiçbir şey kalmadığı halde?

 2. VESSELAM
  Üye

  Yorum: Mahşer günü nasıl olacak, yokolmuş vücutlar nasıl dirilecek?


  Reklam


  Selamun Aleyküm, İsterse insanın bir kemiği dünyada bir diğer kemiği sidretül münteha'da olsun. Allah için pek kolaydır. Vücud tekrar birleşecektir. İnsanlar mescidi aksaya doğru yürüyecek (Bildiğim kadarı Mescidi Aksaydı) orada toplanacaktır. Vesselam, Allaha emanet olun.

 3. Şem'a
  YÖNETİCİ
  Bu soruyu mekkeli müşrikler de Peygamberimize sordular hemde defalarca ve Allah cc Kuranda onlara cevap verdi.
  Şu surelerde cevap var
  Amme
  Naziat
  Abese
  Yasin son sayfa

 4. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Ben müslümanım elhamdüllillah ama merak ettiğim için sordum soruyorum soruşturuyorum merak ediyorum bu beni müşrik yapmaz demi Şema?

+ Yorum Gönder