+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Öbür tarafa nasıl gideceğiz , ruh nasıl çıkacak neden ruh ile ilgili çok az bilgi var? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Reklam

  Öbür tarafa nasıl gideceğiz , ruh nasıl çıkacak neden ruh ile ilgili çok az bilgi var?

  Reklam

  Öbür tarafa nasıl gideceğiz , ruh nasıl çıkacak neden ruh ile ilgili çok az bilgi var? Mumsema Merhaba, elhamdülillah müslümanım Allah'a inanıyorum herşeye, yalnız ölünce ruhumuzun çıkıp berzah alemi dedikleri yere gideceğine kafam basmıyor, idrak edemiyorum. Yani ruh çıkacak mahşer günü herkes tekrar dirilecek falan herşeye inanıyorum ama ölünce ruh nasıl çıkacak, nereye gidecek. Şu anda ölen insanlar neredeler mesela, bunları kafam almıyor. Sürekli ölecekmişim gibi bir his var. Misal hafif başım döndü diyelim işte ölüyorum ruhum nasıl çıkacakki acaba falan diye düşünüyorum. Uykuya dalarken ölecekmişim gibi bir his var hep. Benimki sanırsam hastalık oldu bu durumdan nasıl kurtulurum arkadaşlar Allah razı olsun şimdiden

 2. imam
  Üye

  Yorum: Öbür tarafa nasıl gideceğiz , ruh nasıl çıkacak neden ruh ile ilgili çok az bilgi var?


  Reklam


  kafam basmıyor, idrak edemiyorum
  Kafan almayan şeyi olduğu gibi bırak
  Deki Rabbim doğru söylüyor ve bana vesvese veren şeytan yalancıdır. Allah ruhları şeklini bilmediğim berzah aleminde bekletiyor ve kıyamette herkesi yeniden diriltecek ve hesaba çekecek.

 3. hayırlısı23
  (Cezalı)
  teşekkürler

+ Yorum Gönder