+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Dua açıklaması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. gulkes
  Üye
  Reklam

  Dua açıklaması

  Reklam

  Dua açıklaması Mumsema Allah rızası için bilen bana yardım etsin. Lütfen..
  Arkadaşlar Arapça bilen birinden acil yardıma ihtiyacım var. Bir akrabam namazında niyazında biridir kendisi bana bir dua dinletti bunu dinle mutlaka diye o günden beri tüm işlerim ters gidiyor şüphe düştü içime baktım kuranı kerim surelerinden biri de değil hayatım altüst oldu resmen evim onkolojik hasta dolu para pul uçtu gitti Ne olur bilen cevaplasın Allah rızası için rabbime ters düşecek birşeye asla evet diyemem bu nedir?

  Okunuşu: ve innekesu ey melev min beadi ahdihim ve kalü sdihikum fe gafulü in mesel küfrü in nehün le eymene lehüm leallehüm yen feküm fela tuhaki kavmen lekesu eymenehum ve hem bi ihracın rasulü ve hüm beadikum evvele merrah fe agşeynahüm Allahü rabbü fe agşenu in küntüm müminin.

  Ne olur Allah rızası için bi bilen bana yardım etsin hacı hoca peşine düşmek istemiyorum. Allahtan başka sığınağım yok.Lütfen...

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Dua açıklaması


  Reklam


  Doğru cümlelerle yazılmış olsaydı sana yardımcı olurduk. Ya sen yanlış yazdın veya yanlış yazılmış bir yazıdır bu. Bundan olumsuz ve sana sihir olarak etkileyecek bir şey olacağını hiç sanmıyorum. Kendine boş yere vesvese etme. Bunu okumayı bırak ve bun yerine sık sık felak ile nas surelerini oku.

+ Yorum Gönder