+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Masonluğu temsil eden bir oyunu oynuyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. VESSELAM
  Üye
  Reklam

  Masonluğu temsil eden bir oyunu oynuyorum

  Reklam

  Masonluğu temsil eden bir oyunu oynuyorum Mumsema Selamun Aleykum arkadaşlar 2002'de piyasaya çıkmış 2008'de dünyada bomba gibi patlamış ve milyonlarca hatta milyarlarca oyuncunun oynadığı oyun metin2. Bu oyun çok bağımlılık yapıyor bırakamıyorsunuz olmuyor. Biraz internet araştırmamın sonucunda oyun içinde metin diye adlandırılan taşın üstünde illuminati ve masonluğun simgesi olan "herşeyi gören göz" simgesi olduğunu farkettim. Montajdır diye oyun içinden kendim baktım ve gerçekten o herşeyi gören göz simgesi vardı. Şimdi ben bunu bile bile hayla oyunu oynamaya devam edersem günaha girmiş olur muyum?

  Allah razı olsun

 2. hayırlısı23
  (Cezalı)

  Yorum: Masonluğu temsil eden bir oyunu oynuyorum


  Reklam


  Dostum bu göz mevzusu Horus'un gözü diyorlar Ra'nın gözü diyorlar. Nere gidersek gidelim karşımıza çıkıyor, bu göz acaba deccal midir
  [ DECCALİN TEK GÖZÜ VARDIR...." (Sahih-i Müslim, hadis numarası: 5215) ] bilmiyorum ama heryere yerleştirilen bu göz onlara güç falan mı veriyor onu da bilemiyorum, çünkü masonlar rakamların ve işaretlerin kendilerine güç verdiğine inanıyor o yüzden kesin birşey diyemiyeceğim ama oyun manyağı olan birisi olarak sana diyebileceğim şu ki bu işaretten gözden ne kadar kaçmak istersen kaç heryerde karşımıza çıkıyor. Biz bu göz simgesini benimsemediğimize göre, oyundan sadece zevk alıp stres amacı gütmek istediğimizden sorun olmaz diye düşünüyorum ama dediğim kesin konuşamam.

+ Yorum Gönder