Konusunu Oylayın.: Okulda zorunlu olan resim ve müzik hakkında sorularım var

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Okulda zorunlu olan resim ve müzik hakkında sorularım var
 1. 21.Şubat.2016, 08:48
  1
  thememoli
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 21.Şubat.2016
  Üye No: 107875
  Mesaj Sayısı: 2
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Okulda zorunlu olan resim ve müzik hakkında sorularım var


  Okulda zorunlu olan resim ve müzik hakkında sorularım var Mumsema İnternet'ten öğrendiğime göre bazı müzik ve bazı resimler caiz değilmiş. Okullarda da müzik ve resim dersleri zorunlu, ve bizim okulumuzdaki derslerde yaptırılan bazı resim veya çaldırılan bazı müzikler caiz değil. Derslere girmeyeyim desem 1 derse geç kalınca geç kağıdı aldırıyorlar bu yüzden yarım gün yok yazılıyorsun, zaten 10 gün özürsüz süre var en fazla 19 derse giremem. O sırada da bir öğretmen beni sınıfta veya başka bir yerde görürse yandım, direk disiplin. Sizce ne yapmam gereklidir.


 2. 21.Şubat.2016, 08:48
  1
  thememoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  İnternet'ten öğrendiğime göre bazı müzik ve bazı resimler caiz değilmiş. Okullarda da müzik ve resim dersleri zorunlu, ve bizim okulumuzdaki derslerde yaptırılan bazı resim veya çaldırılan bazı müzikler caiz değil. Derslere girmeyeyim desem 1 derse geç kalınca geç kağıdı aldırıyorlar bu yüzden yarım gün yok yazılıyorsun, zaten 10 gün özürsüz süre var en fazla 19 derse giremem. O sırada da bir öğretmen beni sınıfta veya başka bir yerde görürse yandım, direk disiplin. Sizce ne yapmam gereklidir.


  Benzer Konular

  - Resim çekmek, müzik dinlemek & YouTube

  - Resim & Hayvan Olan Ortama Melekler Girmez Hakkında 3 Soru

  - Mürted olduktan sonra dönünce kul hakkı,nikah yenileme ve müzik hakkında sorularım ?

  - Resim, Müzik, Santranç, Dama İle İlgili soru

  - Ezeli olan şeye uluhiyet verilmesi zorunlu mudur? Aciz olan nasıl ilah olamaz?

 3. 21.Şubat.2016, 12:27
  2
  Venüs
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Aralık.2015
  Üye No: 107406
  Mesaj Sayısı: 90
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Cevap: Okulda zorunlu olan resim ve müzik hakkında sorularım var
  10/YÛNUS-12:İnsana bir sıkıntı dokundu mu, gerek yan üstü yatarken, gerek otururken, gerekse ayakta iken (her hâlinde bu sıkıntıdan kurtulmak için) bize dua eder. Ama biz onun bu sıkıntısını ondan kaldırdık mı, sanki kendisine dokunan bir sıkıntı için bize hiç yalvarmamış gibi geçer gider. İşte o haddi aşanlara, yapmakta oldukları şeyler, böylece süslenmiş (hoş gösterilmiş)tir.


 4. 21.Şubat.2016, 12:27
  2
  Üye  10/YÛNUS-12:İnsana bir sıkıntı dokundu mu, gerek yan üstü yatarken, gerek otururken, gerekse ayakta iken (her hâlinde bu sıkıntıdan kurtulmak için) bize dua eder. Ama biz onun bu sıkıntısını ondan kaldırdık mı, sanki kendisine dokunan bir sıkıntı için bize hiç yalvarmamış gibi geçer gider. İşte o haddi aşanlara, yapmakta oldukları şeyler, böylece süslenmiş (hoş gösterilmiş)tir.

+ Yorum Gönder