Konusunu Oylayın.: Haram kazancı olan İşyeri ile ilgili

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Haram kazancı olan İşyeri ile ilgili
 1. 12.Eylül.2015, 14:01
  1
  Xmalcom33
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 24.Temmuz.2015
  Üye No: 106608
  Mesaj Sayısı: 68
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Haram kazancı olan İşyeri ile ilgili


  Haram kazancı olan İşyeri ile ilgili Mumsema Esselamun aleykum çalıştığım yerde helal kazanç bakımından çok mükemmel bir yer lakin işin saati pek düzenli değil örneğin kimi zaman sabahın köründe gidiyoruz akşam dönüyoruz kimi zamanda sadece 3-4 saat çalışıyoruz ayrıca her gün çalışmıyorum mesela bazen haftanın sadece 2-3 günü kimi zamanda hafta boyunca çalışıyoruz. Ailemde bazen şüpheleniyor ama benim elimde değil. Bizim mahallede bi internet cafe var sahibi tanıdık yanına birini arıyormuş bende gittim konuştum iş saati düzenli haftalığıda (maaş) iyi ama helal kazanç bakımından pek iyi değil kendisi internette oyun bahsi yapıyor ve çok iyi para ve bunun gibi hileli yoldan para kazanıyor. Şimdi ben internet cafede çalışssam anlımın terini kazanmış olucam ama genede içimde bir şüphe var bu yerde çalışmam doğru olurmu ?


 2. 12.Eylül.2015, 14:01
  1
  Xmalcom33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Esselamun aleykum çalıştığım yerde helal kazanç bakımından çok mükemmel bir yer lakin işin saati pek düzenli değil örneğin kimi zaman sabahın köründe gidiyoruz akşam dönüyoruz kimi zamanda sadece 3-4 saat çalışıyoruz ayrıca her gün çalışmıyorum mesela bazen haftanın sadece 2-3 günü kimi zamanda hafta boyunca çalışıyoruz. Ailemde bazen şüpheleniyor ama benim elimde değil. Bizim mahallede bi internet cafe var sahibi tanıdık yanına birini arıyormuş bende gittim konuştum iş saati düzenli haftalığıda (maaş) iyi ama helal kazanç bakımından pek iyi değil kendisi internette oyun bahsi yapıyor ve çok iyi para ve bunun gibi hileli yoldan para kazanıyor. Şimdi ben internet cafede çalışssam anlımın terini kazanmış olucam ama genede içimde bir şüphe var bu yerde çalışmam doğru olurmu ?

 3. 12.Eylül.2015, 14:37
  2
  Molla_Efdal
  ملا افدال

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 25.Temmuz.2015
  Üye No: 106610
  Mesaj Sayısı: 738
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 8
  Bulunduğu yer: tabiki ev :)

  Cevap: İş yeri ile ilgili
  Helal kazanç çok önemli bu devirde onu bulmak çok zor. Bence çalıştığın yerde kal ileride mükafatını alırsın .


 4. 12.Eylül.2015, 14:37
  2
  ملا افدال  Helal kazanç çok önemli bu devirde onu bulmak çok zor. Bence çalıştığın yerde kal ileride mükafatını alırsın .
+ Yorum Gönder