Konusunu Oylayın.: Mastürbasyondan kurtulmak , edilebilecek dualar nelerdir.

5 üzerinden 2.45 | Toplam : 11 kişi
Mastürbasyondan kurtulmak , edilebilecek dualar nelerdir.
 1. 15.Ağustos.2015, 03:24
  1
  Kötü Çucuk
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 12.Temmuz.2015
  Üye No: 106524
  Mesaj Sayısı: 14
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1
  Bulunduğu yer: Eskişehir

  Mastürbasyondan kurtulmak , edilebilecek dualar nelerdir.


  Mastürbasyondan kurtulmak , edilebilecek dualar nelerdir. Mumsema Merhabalar abilerim kardeşlerim.Sizlere sormak istediğim soru şu.Başlıktada belli olduğu gibi ben şu an 14 yaşındayım ve yapmamam gerektiğini bildiğim halde kör olası şeytana uyup yapıyorum.En son teog var diye bayaaaa yapmadım canımda istemedi.Sonra bir başladım haftada bir 2 haftada bir flan devam ediyor o günden bu yana.Zaten cünüp gezmeyide sevmem ya ertesi gün yada cünüp olduğum gün guslederim.Dün sınav sonuçları açıklandı nakil falan ben ifşamı neyim bişey gördüm biyerde.BARZO gibi atladım.ve mastürbasyon yaptım.En son yaptığımda bayağı sinirim bozulmuştu tövbe etmiştim falan filan araştıremıştım ve elini nişanlayanı Allah(c.c) lanetler diye bir yazı gördüm.Ge.enlerdede arkadaşımdan bakmadan yapılırsa bişey olmaz diye bişey duydum.(baktım amma).Neyse fazla sapıtmadan yardımızı bekliyorum.Kurtulmak için ne yapabilirim.Nasıl dualar edebilirim.Stres falan buna neden olurmu.Yardım edin lütfen !!!


 2. 15.Ağustos.2015, 03:24
  1  Merhabalar abilerim kardeşlerim.Sizlere sormak istediğim soru şu.Başlıktada belli olduğu gibi ben şu an 14 yaşındayım ve yapmamam gerektiğini bildiğim halde kör olası şeytana uyup yapıyorum.En son teog var diye bayaaaa yapmadım canımda istemedi.Sonra bir başladım haftada bir 2 haftada bir flan devam ediyor o günden bu yana.Zaten cünüp gezmeyide sevmem ya ertesi gün yada cünüp olduğum gün guslederim.Dün sınav sonuçları açıklandı nakil falan ben ifşamı neyim bişey gördüm biyerde.BARZO gibi atladım.ve mastürbasyon yaptım.En son yaptığımda bayağı sinirim bozulmuştu tövbe etmiştim falan filan araştıremıştım ve elini nişanlayanı Allah(c.c) lanetler diye bir yazı gördüm.Ge.enlerdede arkadaşımdan bakmadan yapılırsa bişey olmaz diye bişey duydum.(baktım amma).Neyse fazla sapıtmadan yardımızı bekliyorum.Kurtulmak için ne yapabilirim.Nasıl dualar edebilirim.Stres falan buna neden olurmu.Yardım edin lütfen !!!

 3. 15.Ağustos.2015, 12:28
  2
  imam
  Özel Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 20.Ağustos.2007
  Üye No: 2034
  Mesaj Sayısı: 8,128
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 86
  Bulunduğu yer: minallah-ilelllah

  Cevap: Mastürbasyondan kurtulmak , edilebilecek dualar nelerdir.
  Istimnadan kurtulma duası

  Allahım beni bu illetten kurtar ve bir an önce evlenmemi nasip eyle. Amin


 4. 15.Ağustos.2015, 12:28
  2
  Özel Üye  Istimnadan kurtulma duası

  Allahım beni bu illetten kurtar ve bir an önce evlenmemi nasip eyle. Amin

 5. 15.Ağustos.2015, 13:42
  3
  Crowley
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 07.Ocak.2015
  Üye No: 105294
  Mesaj Sayısı: 313
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 4
  Bulunduğu yer: İSTANBUL

  Cevap: Mastürbasyondan kurtulmak , edilebilecek dualar nelerdir.  Cinsel arzulardan kurtulmanın yolları nelerdir? Aşırı mastürbasyon yapmanın manevi olarak zararları nelerdir? Mastürbasyon günah mı? Müstehcen filmler,dizilere ve dergilere bakmak günah mı?


 6. 15.Ağustos.2015, 13:42
  3
  Devamlı Üye


  Cinsel arzulardan kurtulmanın yolları nelerdir? Aşırı mastürbasyon yapmanın manevi olarak zararları nelerdir? Mastürbasyon günah mı? Müstehcen filmler,dizilere ve dergilere bakmak günah mı?
+ Yorum Gönder