Konusunu Oylayın.: Avret mahalimden koku almam

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Avret mahalimden koku almam
 1. 24.Haziran.2015, 11:15
  1
  soru_sorar
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 15.Temmuz.2013
  Üye No: 101886
  Mesaj Sayısı: 27
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 23

  Avret mahalimden koku almam


  Avret mahalimden koku almam Mumsema Selamün Aleyküm mumsema. Ben oruçluyum. Sabah kalktığımda avret mahalime elimi attığımda meninin kokusuna benzer bi koku hissettim. İç çamaşırımda ıslaklıkta yoktu (ter haricinde). Bu konuda biraz vesvese ettim gusül gerekir mi? Avret mahali kokar mı?


 2. 24.Haziran.2015, 11:15
  1  Selamün Aleyküm mumsema. Ben oruçluyum. Sabah kalktığımda avret mahalime elimi attığımda meninin kokusuna benzer bi koku hissettim. İç çamaşırımda ıslaklıkta yoktu (ter haricinde). Bu konuda biraz vesvese ettim gusül gerekir mi? Avret mahali kokar mı?

 3. 24.Haziran.2015, 16:59
  2
  HamzaAdam
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 19.Mayıs.2015
  Üye No: 106129
  Mesaj Sayısı: 172
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Avret mahalimden koku almam
  Tabii kokar, eğer uzun bir süre banyo yapmadıysan, veya banyo yapıpta sabun kullanmıyorsan, terlemenin de etkisi vardır, mesela etek tıraşı yapmadıysan, o bölgenin de kılları var, saç nasıl yıkanmayınca kokar, orası da öyle. Kokular birbirine benzeyebilir, bunları birbirine iltibas etmemek, karıştırmamak gerek. Önemli olan organdan bir şey çıkıp çıkmadığı, mesela organın üzerinde ıslaklık olup olmadığı, kokuya kafayı takarsan ortalık pek karışır, içinden çıkamazsın. Burada bakılması gereken, organdaki ıslaklık ve varsa çamaşırdaki ıslaklık(boşalmadan dolayı bulaşıklık), ama sen ter diyorsan terdir, bitti. Kendini bilen sensin.


 4. 24.Haziran.2015, 16:59
  2
  HamzaAdam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Devamlı Üye  Tabii kokar, eğer uzun bir süre banyo yapmadıysan, veya banyo yapıpta sabun kullanmıyorsan, terlemenin de etkisi vardır, mesela etek tıraşı yapmadıysan, o bölgenin de kılları var, saç nasıl yıkanmayınca kokar, orası da öyle. Kokular birbirine benzeyebilir, bunları birbirine iltibas etmemek, karıştırmamak gerek. Önemli olan organdan bir şey çıkıp çıkmadığı, mesela organın üzerinde ıslaklık olup olmadığı, kokuya kafayı takarsan ortalık pek karışır, içinden çıkamazsın. Burada bakılması gereken, organdaki ıslaklık ve varsa çamaşırdaki ıslaklık(boşalmadan dolayı bulaşıklık), ama sen ter diyorsan terdir, bitti. Kendini bilen sensin.
+ Yorum Gönder