Allah'ı Hissedemiyorum 5 üzerinden 4.30 | Toplam : 10 kişi
 1. 29
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Allah'ı Hissedemiyorum


  Kardeşim aynı durum benimde başıma geldi sadece sorgulamıyoruz. Allah bizden neden namaz kılmamızı istiyor neden bu dünyaya geldik v.s bunları sorgula Allah'ı tanı sohbetler dinle internetten HayalHanem. Sözler köşkü. Çay house. Adli kanallar çok güzel anlatıyor bir süre sonra namazlarını ciddiye alarak kılmaya çalıştığında yavaş yavaş huşu geliyor. Şeytanın vesvesesi sadece seni ibadetlerden soğutmaya çalışıyor


 2. 30
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Allah'ı Hissedemiyorum


  İnsanlardaki yanlışlardan Allah münezzeh ve yücedir.
  Aslında hak da batılda açıktır,ama işte görürsen!
  Ve eğer sen insanlar sana söyledi diye Allah,peygamber,kitaplar var diyorsan bu değil ölçü bu değil delil.insanlar yok dese sende yok mu diyecen o zaman haşa.Allah tan aydınlık işte çünkü var!


 3. 31
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Allah'ı Hissedemiyorum


  Arkadaşlar selamın aleyküm ben çok kötü yoldan çıktım harama bakmak nefsi arzulara doymamak küfür kul hakkı yemek içki içmek gusülsüz gezmek ve gusülsüz camiye gitmek gibi şuan çok pişmanım kalbimde ezanı Muhammediyeyi Allah'ı hissedemiyorum namaza başladı tövbe ettim imanın gitti herhalde ne yapmam lazım Allah için bana yardım edin


 4. Reklam

 5. 32
  Mümin Bir Kul Üye
  Mümin Bir Kul
  Üye

  Profili:
  Üye No: 121370
  Mesaj Sayısı: 100
  Tecrübe Puanı: 2

  Yorum: Allah'ı Hissedemiyorum


  Ve Aleyküm Selâm Ve Rahmetullahi Ve Berakâtühü Kardeşim.
  YÜCE ALLAH'IMIZ Seni Dini Üzerine Sabit Kılsın. Kendi Yolundan Şaşırtmasın. ALLAHU TEÂLÂ Razı Olduğu Kullarından Eylesin Seni. İman Gücünü, İman Yoğunluğunu Daha Da Artırsın. AMİN.


 6. 33
  Ümitsizvaka Seyirci Üye
  Ümitsizvaka
  Seyirci Üye

  Profili:
  Üye No: 122275
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  6 yaşında tecavüze uğradım. Ve çok ağır şiddet gördüm hakaret işittim ailemden. Kalabalık bi ailede büyümeye çalıştım. Her suçun sorumlusu tutuldum. Hastanelik bile oldum dövülerek babam tarafından. Şimdi o ailedeyim kaçış kurtulma yolum yok. İnsanlardan nefret ediyorum. allahı bilmiyorum kendimi bilmiyorum. Yaşayamıyorum. Sadece ölmek istiyorum. Benim kimsem yok kimsem tavsiye beklemiyorum hakkımı da aramıyorum ben. Hakkım alınmaz benim. Ailem bunu yaptıysa ben kime güveneceğim Hocam? Allah’a inat ediyorum bazen vesaire yapabileceğim bişey yok mu benim ey din adamları!!!! Mantıklı bi çıkar yol istiyorum.


 7. 34
  muvaffak Süper Moderator
  muvaffak
  Süper Moderator

  Profili:
  Üye No: 2490
  Mesaj Sayısı: 671
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhabalar, konu hakkında profesyonel yardım alabilmek adına Alo 170 numarasından AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ'ne ulaşabilir, hikayenizin ana kısmını anlatabilir ve gerekli tüm desteği görebilirsiniz. İsteğiniz dahilinde devletin himayesinde ŞÖNİM evlerinde korunma altına alınabilirsiniz. Gelincik Merkezi ismi altındaki şiddet gören kadınlar, suistimal edilmiş kişilere yardımcı olabilecek Baro'ya bağlı 444 43 06 numarasını arayabilir, Kadın Hakları Merkezi/Komisyonu'na sizleri ulaştırmalarını talep edebilirsiniz. Kendiniz ve geleceğinizi koruyabilmek için bu birkaç seçenek önünüzde size hak olarak tanınmaktadır, sizden ricamız bu numaralardan herhangi birine ulaşıp meramınızı anlatmanızdır.


+ Yorum Gönder
Git İlk 23