Abdülaziz Bayındır sapmıştır.

Abdülaziz Bayındır sapmıştır. 5 üzerinden 4.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  ResûlÖzlemi Devamlı Üye
     

  Abdülaziz Bayındır sapmıştır.

  Bir tv programinda demisti ki ;


  Allah 'Ol!' dedigi zaman o sey hemen olmazmis; olusum asamasina baslarmis(!) Bu kisinin verdigi fetvalara itibar etmeyiniz. Daha saymakla bitmez sapikliklari da var. Mevlanaya hakaretler vs vs. yazmaya kalksan kitap olur. son olarak su hadisi serifi paylasmak istiyorum.


  "Açıktan günah işleyenleri anlatmaktan niçin çekiniyorsunuz? İnsanlar onları ne zaman tanıyacak? Onların
  kötü eylemlerini anlatın ki, insanlar onlardan
  sakınsınlar, zarar görmekten
  korunsunlar." (Beyhaki)

  İlgili Yazılar

 2. 2
  musab Hadis Öğrencisi

  Cevap: Abdülaziz Bayındır sapmıştır.

  daha yenimi anladın saptığını.kulaklarımla duydum gencin biri abdülaziz bayındırı arıyor ve kayıt yapıyor.hocam ben şu an bekarım evlencek olsam allah bilirmi evleneceğim kişiyi diyor.hayır bilmez diyor:)dileyen arar internetten bulur o kaydı


 3. 3
  ResûlÖzlemi Devamlı Üye

  Cevap: Abdülaziz Bayındır sapmıştır.

  Yok biliyorum tabii ki de sapittigini. Benin amacim burda o kisi hakkinda bilgisi olmayip o kisiye itibar edenlereydi. Bilgilendirmek icin yani.. Vermezsen nasil bulalim kardesim :)


 4. Reklam

 5. 4
  musab Hadis Öğrencisi

  Cevap: Abdülaziz Bayındır sapmıştır.

  o adamın nasıl sapıttığını bilmeyen pek kalmadı.ama tabiki hala çok vardır inanan ona.link verirsem sıkıntı olur belki.abdülaziz bayındır allah gaybı bilmez yazarsan çıkması lazım


 6. 5
  SoruSoran Emekli
  Kardeş zaten bu adama itibar edenlerde bunun gibidir. Aklı başında adam kendine aklı başında hoca seçer vesselam.


 7. 6
  Kırlangıç. Devamlı Üye
  Ben de bu konuda sizlerle aynı görüşteyim.Bu bahsedilen kişinin fikirlerinin çarpık olduğu konusunda hemfikiriz ama bu üslup neden, niçin? "falanca hoca sapmıştır, filanca şöyledir" demek yerine direk o kişide yanlış bulduğumuz fikirleri düzeltsek daha hoş olmaz mı? "bakın kardeşim ortada böyle bir iddia varmış ama ayet budur hadis budur bu konunun aslı böyledir" şeklinde konuyu açıklasak mesela.Hani hep deriz ya akil insanlar kişileri değil fikirleri konuşur diye.Aynı o misal.


+ Yorum Gönder