+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah Yolunda Şehit olmak istiyorum! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Reklam

  Cevap: Allah Yolunda Şehit olmak istiyorum!

  Reklam  Cevap: Allah Yolunda Şehit olmak istiyorum! isimli konu Mumsema.com Cevap: Allah Yolunda Şehit olmak istiyorum!
  İmanlı vatan olarak tasvir edebileceğiniz, başka bir vatanınız mı var dr.şeriati

  İmansız vatandan, neyin şehit namzetlerini arıyorsunuz....????

 2. dr.şeriati
  Üye

  Cevap: Allah Yolunda Şehit olmak istiyorum!


  Reklam


  imanlı bir vatan olsun diyedir çabamız, imanı yoksa vatan olmuş olmamış farketmez bize. vatanın imanı hükmü Kur'an olmakla kurtulur ve müminin vatanı da bu olur, gerisi toprak parçasıdır ve beşiri kanunla hem toprağa hem insanlığa zulüm eder.

 3. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Keşke biraz osmanlı tarihi okuyupta Fatih Sultan Mehmet Han Hazretleri'nin Ayasofyaya girdiğinde oraya sığınmış olan gayrimüslümlere söylediklerini bir duysaydın.

  VATAN İMANLI OLMAZ dr.şeriati.... VATAN SEVGİSİ İMANDAN OLUR.

 4. dr.şeriati
  Üye
  vatanını seven onun hükmü Kuran olsun diye şehadet yoluna baş koyar. kuru sevgi olmaz. vatanın da dini olur.

 5. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  vatanını seven onun hükmü Kuran olsun diye şehadet yoluna baş koyar. kuru sevgi olmaz. vatanın da dini olur.


  Pekala, yarın çıkalım sokaklara ve bu vatanın hükmü kuran olsun diye şehadet yoluna baş koyalım..... Sonrası ne olur sizce.

  Dinli vatan öylemi....???? Sanırım literatüre geçer bu söylediğiniz.

 6. dr.şeriati
  Üye
  isralli olsaydın iyi vatansever olurdun sanırım.

 7. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Tabiki iyi vatansever olurdum. Yaptığı zulmü meclisinde anlatacak ve o yönetime muhalefet edecek insanları milletvekili seçerdim. Elimden geliyorsa dünya kamuoyunda o anki yönetimi telin ederdim. Daha da elimden geliyorsa bir israil vatandaşı olarak protesto hakkımı kullanıp filistine yardım için bir konvoyda biz hazırlardık.

  Ne olmuş olurdum..... İyi bir vatansever.

  Sanırım bu örnekle konu daha iyi anlaşılmış oldu. 8. dr.şeriati
  Üye
  aynen böyle açıklma yapman için yazdım zaten. ben ne diyorum size vatanını seven yaptığı zulmü yüzüne vuran adamdır evinde pısırık pısırık oturup aman sokaklarda kargaşa çıkmasın diye etekler altına saklanan adam değil.

 9. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Pekala sokaklardaki kargaşalar sizi bekliyor. Her öldürdüğünüz yanınıza kar, her öldüğünüzlede Rab'biniz karşısına şehid diye gidersiniz umarım. O videoyu bir daha seyredin. Belki öldürdükleriniz arasında o profesörde olur ve bundan dolayıda kıvanç duyarsınız.

 10. dr.şeriati
  Üye
  sizde yıllardır siyasetinize devam edin belki müslümanları haklı bulurlar da lütfedip biraz hak verirler bize masalarına oturabildiğiniz meclislerine girebildiğiniz kafir dostlarınız!! kimse kara kaşınız için şeriat getirmez size haklı olduğumuzu zaten biliyorlar bilmeseler kafir olmazlardı. kime neyi akıl yoluyla siyaset yoluyla ispat etme derdindesiniz zaten bütün herşey onların oyun düzeneği, buyrun istediğiniz oyunda sizinle onlara iyi eğlenceler o zaman.

 11. ELHAMDULİLLAH
  İnşaAllah Devamlı Üye.
  Bu gün şehit olacağım diye yola çıksanız. Önünüzde iki yol var.

  Birinci yol. Siyonizm'in ürettiği silahları alacak veya kimyasalları kullanacak ve sonunda terörist ilan edilip orantısız güçle ezileceksiniz.

  İkinci yol. Siyonizm'in bu tuzağını görecek ve MESCİDİ ŞALOM pardon SELAM türü mahallerde toplanan sözde mücahitlerin gittikleri yerlerde şahit olduklarına sizde şahit olacaksınız.

  Anlaşılan ya bu hususda yenisiniz. Yada mücahit toplayıp siyonistlerden mücahit başına bilmem kaç yüz dolar koparma peşindesiniz.

  Eğer yeni iseniz. Gözünüzü açınız.

  Eğer para peşindeyseniz. Bilinki o paraların tamamı kanlı. Kimseyede hiç bir şekilde hayrı dokunmaz.

 12. dr.şeriati
  Üye

  Reklam


  he para peşindeyiz!!!! anlaşılan nefsiniz kendini size haklı çıkarmak için baya bir uğraşmış görünen o ki amacına da ulaşmış. kim kendini nasıl kullandırıyor Allah biliyor, ayrıca hiçbir kuruluşla da ilişiğim yoktur sadece müslümanım diyenin kardeşiyim o kadar, kafirin masasında da oturmayacak meclisine girmeyecek ve onların oyunlarını onların istediği şekilde oynamayacak kadar imanım ve aklım var çok şükür. ve ben o imana ihanet edip aklımca çıkış yolları aramayacağım. bir müslümanın da tarafı bellidir hadi sıkıysa tarafınızı belli ederek adına siyaset dedikleri o şeytani oyun masasına oturun bakalım alıyorlar mı sizi oyuna? neyi neyle getirmeye çalışıyorsunuz? hem adınıza demokrat veya bilmem hangi görüş diyerek onlardan olduğunuzu dile getireceksiniz hem de güya alttan alttan şeriat getireceksiniz öyle mi? bu mudur doğru metod? her neyse konu gereksiz uzuyor herkes kendi imanı ölçüsünde mücadele eder ve herkes herşeyin farkındadır ayrıca, yani kimse üstüne beyaz çarşaf atarak temiz göründüğünü sanmasın sadece kendi gibi nefsi peşinde olanın desteğini almış olur o kadar. vesselam.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
şehit olmak istiyorum,  sehit olmak istiyorum,  sivil hayatta şehit olmak istyorum