+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusül ile ilgili acilen meselelerim var, bakar mısınız. Toptan sorularım. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ziya3400
  Devamlı Üye
  Reklam

  Gusül ile ilgili acilen meselelerim var, bakar mısınız. Toptan sorularım.

  Reklam

  Gusül ile ilgili acilen meselelerim var, bakar mısınız. Toptan sorularım. Mumsema 1-) Dove, Nivea gibi vücut,yüz,el nemlendirici kremler piyasada bulunmaktadır. Bunları yağlı olmaktadır. Bunları sürüyoruz elimize yüzümüze sonra gusül alırsak gusüle engel olur mu ? Yağlı oluyor şüpeye düştüm. Sabunlamak mı gerekir önce sürdüğümüz yeri ? Yoksa gerek yok mu ?


  2-) Burnuma çok su çekiyorum ağzımdan geliyor, sonra içimdeki ses ağzıma tekrar su vermem gerektiğini söylüyor ağzım pislendi diye, böyle bir şey olur mu ? Burundan girip ağızdan çıkan su gusüle engel mi ?


  3-) Kulağıma bol bol su çarptırtıyorum. Bu kulağı yıkamanın ölçütü nedir ? Mesala kulak kürdanı ile gusülden sonra kulağımı temizlerken sarı sarı katmanlar çıktı bu katmanlar suyu engelleyerek gusüle de engel olmuş mudur ?


 2. ziya3400
  Devamlı Üye

  Cevap: Gusül ile ilgili acilen meselelerim var, bakar mısınız. Toptan sorularım.


  Reklam


  bilgili arkadaşlar acilen cevap bekliyorum

 3. Ercan
  Devamlı Üye
  Bu sorduğunuz şeylerin hiçbiri gusle engel değildir. Sadece vesvesedir kardeşim. Siz abdestinizi alıp çıkın, böyle şeylere takılmayın.

 4. ziya3400
  Devamlı Üye
  eyvallah sağolasınız. Eminsiniz dimi sakat durum oluşmasın

+ Yorum Gönder