Dinimizde "Zina" Yasak,Peki Türkiye bir İslam Dini Olduğuna Göre,Gazetede ki Haydar Dümen...? 5 üzerinden 4.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  YeniBoyut Üye
  YeniBoyut
  Üye

  Profili:
  Üye No: 90312
  Mesaj Sayısı: 40
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 27

  Dinimizde "Zina" Yasak,Peki Türkiye bir İslam Dini Olduğuna Göre,Gazetede ki Haydar Dümen...?


  abilerim,ablalarım..dinimizde zina yasak biliyorsunuz.türkiyede bir islam dini.fakat posta gazetesinde haydar dümen bu konu hakkında bilgi veriyor soruları yanıtlıyor şöyle şöyle yapın diyor.Günah olduğunu söylemiyor böyle bir islam dini ve ülkesi olurmu yönetim neden bunu görmüyor?

  İlgili Yazılar

 2. 2
  gimsangoksel Üye
  gimsangoksel
  Üye
  gimsangoksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üye No: 90396
  Mesaj Sayısı: 55
  Tecrübe Puanı: 1

  Cevap: Dinimizde "Zina" Yasak,Peki Türkiye bir İslam Dini Olduğuna Göre,Gazetede ki Haydar Dümen...?


  Sevgili kardeşimiz,adını söylediğiniz kişinin ülkemizdeki yeri nedir bunu bir düşünelim,ne iş yapar,İslam kültürünü bilir mi?Yoksa sadece ona sorulanlara mı cevap yazar,zinanın yasak olduğunu o insan bilmiyor mu sanıyorsun bence bal gibi biliyor,ama ona bu tür sorular gelince bunu kendine iş edinmiş okuyanda olursa ne yapsın bu insan yazıyor duruyor,bundan bir vebal olur mu olmaz mı demiyor ki?Hem sonra o insana soru soranlar bunun günah mı değil mi diye bir meseleleri yok ki,onlar insan adına tarif edilmesi oldukça karmaşık olan ve dünyada bize eşlerin dışında yapılması haram kılınan bir meseleyi kontrol edemedikleri duygularını ifade etmek adına soruyorlar.Buraya şöyle yazalım mutlaka ama mutlaka bir mizan olacak bu mizanda bir hakim olacak kim ne yaptıysa ne doğruysa veya değilse onun hesabı sorulacak,ya ikramiye yada icra ile verilenlerin iadesi...


 3. 3
  »чυϞυѕ« Emekli
  »чυϞυѕ«
  Emekli
  »чυϞυѕ« - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üye No: 90289
  Mesaj Sayısı: 69
  Tecrübe Puanı: 0
  Yaş: 31

  Cevap: Dinimizde "Zina" Yasak,Peki Türkiye bir İslam Dini Olduğuna Göre,Gazetede ki Haydar Dümen...?  Kardeşim öncelikle çok güzel bir yöne vurgu yapmışsın.Bu Ülkeden kaynaklanan bir sorun değil..İçimizde iyi yerlere gelen dışarının adamları.

  Bunlar özenle seçilip,beslenmiş,eğitilip büyütülmüş kişiler kardeşim.İslam'ı kullanarak "Allah ile Aldatan kişilerdir".

  Bu bakımdan dolayı takma kafana Ülkeye göre değil,Dinine göre yaşa !


 4. Reklam

 5. 4
  YeniBoyut Üye
  YeniBoyut
  Üye

  Profili:
  Üye No: 90312
  Mesaj Sayısı: 40
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 27

  Cevap: Dinimizde "Zina" Yasak,Peki Türkiye bir İslam Dini Olduğuna Göre,Gazetede ki Haydar Dümen...?


  Allah razı olsun yunus hocam


 6. 5
  what Emekli
  what
  Emekli
  what - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üye No: 89613
  Mesaj Sayısı: 165
  Tecrübe Puanı: 0
  Yaş: 28

  Kendisini malesef okuyan çok,biz burda bağıra bağıra mastürbasyonun zararlı olduğunu alışkanlık yaptığını ve evlenilince elini değil eşini bir yana bırakacağını anlatıyoruz.En önemlisi dini yaşantımıza bir takım zararlar verdiğini yazıyoruz,kendisi ise mastürbasyonun evliliğe hazırlık olduğunu ve gerdekte herşeyi elinize yüzünüze bulaştırmamak için yapılmalıdır demesi gerçekten çok saçma geliyor bana.Evliliğe hazırlık için buna asla gerek yoktur.


+ Yorum Gönder