+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?

  Reklam  Cevap: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Kızda meni gelmeme sebebi nediir yani kız getirirse ama gelmezse sağlık probleminin göstergesi midir?

 2. mum
  Administrator

  Reklam


  Kızlarda ergenlik çağından sonra meni çıkar ama erkekler gibi dışarı çıkmayabilir. Orgazm olununca gusül almalısınız.

 3. Misafir
  Selâmün aleyküm vesvese ye kapıldım ömer nasuhi bilmen ilmihalinde idrardan sonra tenasül organı kalkıkken gelen meni gusul gerektirir diyor meni kendi kendine gelir mi idrarda yani fışkırmadan sadece idrarda tenasül organı kalktığı zaman yavuz sultan gençlik Derneği fıkıh sohbetlerinde videoda 5.dkdan sonra anlatıyor diyorki meni illaki fışkirarak çıkması gerekmezmis ben idrarda vedi mi meni mi olduğu nasıl anlayaçağım ıstibra kaparken tuvalette bazen organ kalkıyor sıkıtorum organı vedi mi geliyor menimi bundan dolayı vesvese ye kapılıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. mum
  Administrator
  Hanefi mezhebine göre meni nasıl gelirse gelsin gusül gerekir.
  Meni, idrar gibi mezi gibi sarı ve açık sıvı değildir, katıdır ve sümüksüdür.


 5. Misafir
  Peki kızlarda meni hiç gelmeyebilir mi yani şimdi gelmezse birdaha hiç mi gelmez mi? 2.kişi kendindn meni getirmeye çalışsa şeffaf1-2damladan fazla sümüksü olan şey meni mi mezi mi?

 6. arifselim
  Yönetici
  Meni kadınlarda biraz daha geç gelebilir veya bazen çok az geleblir. Eğer zevk alır orgazm olursa bu menidir az olsa bile gusül etmesi gerekir.

 7. Misafir
  Mesela kızı tahrik eden bir durum olduşehvet veya zevk oldu ama orgazm olmadı mstrbsyn olur mu bu o his çok küçük bir his olsa şehvet veya zevk ayırt edemeyecek kadar ama orgazm yok süre 1-2saniye değil yani 5-6denileblr şekilde şehvet olabilir mi yoksa mstrbyn mudur nasıl anlayabilir?
  ---------
  Ya kardeşim bende meni mezi kafa karıştırdı şimdi kendi kendine değil cünuplükde değil bir şeyle getirdim işte cıktı bir baktım beyaz aktı fışkırmadı ama beyazdı ne yapmalıyım

 8. klav
  Özel Üye
  Bir şeyle getiriyorsan gelen şey menidir gusül almalısın.

 9. Misafir
  - SelamunAleyküm benim sorum çıkan sıvının menimi mezimi olduğunu anlayamayıp yanlış karar verirsek günah mıdır

  - Bir durumdan dolayı kişi zevk hissi alsa ama orgazm olmasa çok hafif bir his ise hissettiği şey bu mast olur mu?

 10. arifselim
  Yönetici
  - Aleykum selam. Meni ile meziyi karıştırmak normalde mümkün değildir. Ama şüphelenecek bir durum olursa o zaman gusül abdesti almak gerekir.

  - Zevk alsa ve meni çıksa kişi cünüp olur. Bunun azı çoğu farketmez. Yalnız kadınlarda meni hemen çıkmayabilir biraz geç gelebilir.

 11. Misafir
  Zevk alıp orgazm OLMASA yinede mstrbsyn mudur??amaç mast yapmak deilse diyelim tahrik eden bir durumdan dolayı olmus ise zevk gelmis ise aklına yani zevk hatırlatıyo zevk mi şehvet mi bilemiyorsa bu nedir?
  Kisi rüyasında mast yapsa ve uyandıgında zevk hissetse bu onu yaptığını mı gosterir yoksa bu rüya ihtilam mıdır?

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Uyanıkken veya uyku halinde şehvetle meni çıksa bu ihtilamdır veya cünüptür yıkanması gerekir. Müstehcen yada şehvetli durumlar bellidir bilmiyorsa diye bir şey olmaz. Herkes canı bir şeyler çektiğinde nefsi istediğinde bunu bilir hisseder.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
kadınlarda meninin özellikleri,  kadında meninin özellikleri,  meninin kendiliğinden gelmesi,  meninin özellikleri,  meninin geldiğini nasıl anlarız,  kendiliğinden sperm gelmesi ,  kendi kendine sperm gelmesi