+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?

  Reklam  Cevap: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Meni kendi kendine gelirmi? Meni olup olmadığını Nereden anlarız?
  evet doğru söylüyorsun bendede aynısı oluyor bu vedimidir menimidir mezimidir nedir? kütfen cevap verin

  Bir sorum olacaktı uyurken rüyamda bir şey görmedim fakat sanki zevk aldigimi hissettim ve hemen uyandim meni gelip gelmediğini bilmiyorum gusulu bozar mi ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Merhaba arkadaşlar. Meniyi bilmek zaten diğerlerindan kafamızın karışmasını da önlemiş olur. Meni şehvetle çıkar beyazdır ve katıdır. Meni çıkarken fışkırır ve zevk verir. Mezi ise cinsel bir eğilim durumunda akar ve insan aktığını bile pek hissetmez. Şeffaftır ve yapışkandır, gusül abdesti almayı gerektirmez.

  Uyurken rüya görülsün veya görülmesin hissedilen bir zevkten dolayı ancak meni akarsa gusül abdesti alınması gerekir.

 3. Misafir
  1 - Simdi hic bir temas yok iken bir fotograf gordum ve bir sıvı geldi elle temas yok orucum bozulmuş mudur

  2 - S.a otururken yürürken koşarken akan meni gusul abdesti gerektirirmi sehvetsiz simdiden Allah razı olsun

 4. arifselim
  Yönetici
  1- Bu şekilde orucun bozulmaz. Ancak meninin çıkmasına neden olacak bir mastürbasyon yaparsan oruç bozulur.

  2- Eğer meni şehvet durumunda akmamışsa gusül abdesti almanız gerekmez. Allah sizden de razı olsun.

 5. Misafir
  Selamün Aleyküm sorum olacak

  1)Meni hemen kururmu dokunursak bile vs

  2)bide hazzın hasıl olması ne anlama gelir bi yazabilirmisiniz Selam ve dua ile şimdiden Allah razı olsun

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Meni normal bir sıvıdır kısa bir süre sonra kurur. Hazzın hasıl olması demek, zevkin alınması veya zevkin hissedilmesi gibi anlamlara gelir. Allah sizden de razı olsun.

 7. Misafir
  15 yasindayim gece ruya gordum ama sabah donumda bir sey gormedim gusul gerekir mi.

 8. arifselim
  Yönetici
  Cinsel içerikli bir Rüya görmekle cünüp olmazsın ancak menide akarsa o zaman cünüp olursun ve gusül alman gerekir.

 9. Misafir
  Ya benden surekli meni geliyor gusul gerektirmedigini sadece abdest bozdugunu biliyorum ama ben her ihtimale kardi yine gusul abdesti aliyorum fakat gunde bez vakit namazlardan once kontrol ediyorum ic camasirima damla seklinde bulastigini goruyorum her defasinda abdest yineliyorum ic camasirini suyla siliyorum degistirmeye kalkişsam basedemem ben napmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Bu durumda sen mazeretlisin akan bu meniden dolayı zaten cünüp olmazsın. Her vakit için bir abdest alırsın. Kirlenen yerleri su ile temizlemen yeterlidir. İç çamaşırını her seferinde değiştirmek zorunda değilsin.

 11. Misafir
  Selamun aleyküm mumsema kardeşim 15 yaşındayım istimna yapmıyorum ama ihtilam olup olmadığımı anlayamıyorum rüya görmüyorum ve kalktığımda ıslaklık olmuyo bi kişi ihtilam olmadan ne kadar süre durur namaz kıldığım için bide malum ramazan ayındayız yardımcı olursanız sevirim

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Aleykum selam. Uzunca bir süre ihtilam olmadan kalman gayet normal bir durumdur. Böyle bu şekilde istimna yapmaman ve ihtilam olmaman da orucuna ve namazına bir zarar gelmez yani durup dururken zaten cünüp olunmaz için rahat olsun.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
kadınlarda meninin özellikleri,  kadında meninin özellikleri,  meninin kendiliğinden gelmesi,  meninin özellikleri,  meninin geldiğini nasıl anlarız,  kendiliğinden sperm gelmesi ,  kendi kendine sperm gelmesi