+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusülden sonra akıntı gelmesi tekrar guslü gerektirir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Merhabalar bn sabah saatlerinde banyoya girdim aksam ise lavaboya girdigimde şehvetsiz sarı akıntı geldi guslum bozulmus olur mu bu gelen akinti menim

  Reklam  Merhabalar bn sabah saatlerinde banyoya girdim aksam ise lavaboya girdigimde şehvetsiz sarı akıntı geldi guslum bozulmus olur mu bu gelen akinti menim ile alakalı yazı mumsema.com Merhabalar bn sabah saatlerinde banyoya girdim aksam ise lavaboya girdigimde şehvetsiz sarı akıntı geldi guslum bozulmus olur mu bu gelen akinti menim
  Merhabalar bn sabah saatlerinde banyoya girdim aksam ise lavaboya girdigimde şehvetsiz sarı akıntı geldi guslum bozulmus olur mu bu gelen akinti menimidir

  Hocam meraba bn bir bayanim sabah gusul aldim aksam saatlerinde ise lavaboya girdiğimde sari bi akinti oldu ama şehvetsiz geldi guslum bozulmus olur mi gelen akinti menimidir

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Gusülden sonra akıntı gelmesi tekrar guslü gerektirir mi?


  Reklam


  Merhabalar kardeşim. Cünülükten yıkanmadan önce idrarını yapmak, bir miktar yürümek veya 15 - 20 dakika gibi bir süre geçtikten sonra artık gusül aldıktan sonra gelen meni bile olsa cünüp olmazsın gusle gerek yoktur.

 3. Misafir
  Selamun Aleyküm
  Eşimle ilişkiye girdikten sonra uzun süre idrarımı yapamadım. Bende bu yüzden kendimi zorlayarak yapmaya çalıştım. Yinede bir miktar idrar çıktı. Gusül abdesti aldım. Bir dahaki idrar yaptığımda istemeden meni gelirse boy abdestim bozulur mu?

  Ben eşimle ilişkiye girdim ilişkim bittikten sonra idrarımı yapmaya çalıştım. İdrarım gelmediği için kendimi zorladım 10 15 damla idrar çıktı. Sonrasında gusül abdesti aldım. bidaha idrarımı yaptığımda meni gelir mi veya gelirse abdest almam gerekir mi?

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İlişkiden sonra idrar gelmesi şart değildir. Eğer meninin kesilmesinden emin değilsen 20 - 30 dakika beklemen veya 40 adım kadar yürümen ve sonra gusül alman yeterlidir. Artık gusülden sonra gelen meni olsa bile bundan dolayı cünüp olmazsın.

 5. Misafir
  Selamun Aleykum , bazi goruntulere baktim sonra kucuk tuvaletimi yaptim ardindan sivi geldi. Meni midir vedi mi ?

  Selamun Aleykum cünüp iken ezan okundu. Sorun olur mu ?

 6. arifselim
  Yönetici
  - Aleykum selam. Bu tür durumlarda gelen sıvı mezidir. Bu idrardan sonra da akabilir ve cünüp yapmaz. Ancak meni beyaz, yoğun ve şehvetle çıkar.

  - Aleykum selam. Cünüp olan kimse bir farz namaz vaktini geçirmeden yıkanmalıdır. Ezan okunurken hala cünüp olan kimseye bundan dolayı günah olmaz ama namaz vaktini geçirirse günah olur.

 7. Misafir
  - Meni geldikten sonra idrar yapmayip 40 adim yurusek abdest aldiktan sonra tekrar cunup olma ihtimalimiz var mi

  - Selamun Aleyküm dün değil ondan önceki gün gusul aldım. Ardindan diger gun kustum. Gusul abdesti bozuldu mu ?

 8. arifselim
  Yönetici
  - Meni geldikten sonra bir miktar yürüdükten sonra artık meni gelse bile cünüp olunmaz.

  - Aleykum selam. Kusmaktan dolayı gusül abdesti bozulmaz. Öyle bir şey yoktur.

 9. Misafir
  1- Selamun Aleyküm hocam gusul abdestinden sonra herhangi bir yerimiz kanarsa gusul bozulur mu ?

  2- Birde gusul aldikan 1-2 gün sonra herhangi bir yerimiz kanarsa gusul bozulur mu ?

 10. klav
  Özel Üye
  Ve aleykümüsselam Ne zaman kanarsa kanasın kan akması guslü bozmaz.

 11. Misafir
  Hocam Boşaldıkdan hemen 5 dakika sonra gusul aldim sonra aradan 5 10 dakika gecti yeniden bi sivi geliyor boyle renksiz kendiliginden hapsurdugumda yada oksurdugumde o sivinin ciktigini hissediyorum tekrar abdest gerekir mi

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Bu anlattığın sıvı meni değil mezidir. Boşalmadan sonra 40 adım kadar yürümek, idrar yapmak veya 15 - 20 dakika beklemekle meninin artık şehvetle çıkmayacağından emin olunur. Bunlardan birini yaparsan ve ardından şehvetsiz meni dahi çıksa gusül almak gerekmez.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu