+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Namazların sadece farzlarını kılmak yeterli midir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. KULLUMANYUKA
  Üye
  Reklam

  Namazların sadece farzlarını kılmak yeterli midir?

  Reklam

  Namazların sadece farzlarını kılmak yeterli midir? Mumsema namazlarin yalnizca farzlarini kilmak yeterlimidir? ve su an evli degilim , olacak gibide gorunmuyor disarda cesitli kadinlarla birlikteligim var , yani bir cesit gunah icindeyim ama bunun icinde namazi kilmamazlik etmek istemiyorum, bunun hakkinda ne dersiniz?

 2. zzelihac
  Üye

  --->: namazlarin sadece farzlarini kilmak yeterlimidir?


  Reklam


  Namazları tümü ile kılmaya çalışın bu her zaman il hedefiniz olmalıdır. Ama farz kılmakla da sorumluluk yerine gelmiş olur ve sünnet namazların sevabından mahrum olursunuz.

  Diğer yazdıklarınızdan ALLAHA sığınırım RABBİM SİZE KURTULUŞ NASİP ETSİN :::bir hadisi hatırladım Günahlarınızı gizli tutun tövbe edin ALLAH CC aranızda kalsın tövbeye devam edinizKötülükten küçük büyük günahlardan sakının.

 3. emniciba
  Hep Üye
  NAMAZ farrzıyla sünnetiyle bir bütündür bölünemez
  Vata bir bütündür parçalanamaz sözünden ibret al. . .

 4. NURİMERCAN
  İNNALLAHE MEASSABİRİN
  sana kimse içinde bulunduğun günahtan dolayı ibadet etme diyemez zaten.rabbim seni hidayete erdirsin ve içinde bulunduğun günahtan kurtulmanı nasip etsin.amin.namazlar zorunlu hallerin dışında elbette bölünemez.içinde ALLAH korkusu olmasa buraya yazmaz soru sormazdın diye düşünüyorum.umarım hatanı anlar tövbe edersin.selam ve dua ile...

 5. Misafir
  Benim eşimin yakinlari var onlar hep sadece farzlarini kiliyorlar ailece o nasil oluyor peki

  Bazen farz kiliyorum yatsı namazinda genelde ama bazen bir yorum yaparsanız

 6. arifselim
  Yönetici
  Farzları sadece kılmakla namaz geçerli olur. Ama sünnet namazların sevabından mahrum kalırlar. Farzları tamamlayan ve sevabını mükemmelleştiren nafile namazlardır. İmkan olduğu sürece mutlaka kılmaya çalışmak gerekir.

 7. Misafir
  7 aylik cocugum var surekli ilgi istiyor tam hareketlenme cagi ek gidaya gectik surekli yeni seyler yapmam lazm namazlarimi hep ucu ucuna kiliyorum bazen farzlarini kilmak zornda kaliyorm

+ Yorum Gönder
namazın sadece farzını kılmak,  namazların sadece farzını kılmak,  namazların sadece farzlarını kılmak,  namazın sünnetini kılmak şart mı,  namazlarin sadece farzlarini kilmak,  namazda sünnet kılmak şart mı,  namazların farzını kılmak