+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bir müslüman bayan hristiyan bir erkekle evlenmesi günah mıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Şem'a
  YÖNETİCİ
  Reklam

  Yorum: Bir müslüman bayan hristiyan bir erkekle evlenmesi günah mıdır?

  Reklam  Yorum: Bir müslüman bayan hristiyan bir erkekle evlenmesi günah mıdır? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Bir müslüman bayan hristiyan bir erkekle evlenmesi günah mıdır?
  Hıristiyan bir kız ile evlenmek caizdir ama bu sözünü ettiğiniz hıristiyan değil müşriktir.
  Hz. İsa Allahın oğludur diye inananlarla evlenilmez.


 2. Misafir

  Yorum: Bir müslüman bayan hristiyan bir erkekle evlenmesi günah mıdır?


  Reklam


  Katılıyorum. Çok büyük konuşmuş bazı arkadaşlar. Yarın bir gün sizin veya evlatlarinizin başına gelse yine bu kadar katı olabilecek misiniz acaba ? Hıristiyan kulu da Müslüman kulu da yaratan Allah değil mi ? Sevgiyi yaratan O değil mi ? 2 gencin yüreğine sevda düşünce bunun günahı kime şimdi bir açıklasın. Bu neden günah ? Sevmek günahsa bi ömür günah isliyoruz demetir. Sevmeyeceksin sevemezsin diye kestirip atınca koyu müslüman mı olunuyor ? ayrıca birisi sırf evlenmek için müslüman oluyorsa sanmıyorum ki gerçekten müslüman olacak. Amaç islamà geçme arzusu üzerine kurulu değil evlenmek arzusu üzerine kurulu çünkü. Siz siz olun büyük laf etmeyin yarın bir gün gelir bulursa sizi , o zaman acı acı hatırlarsınız o katı sozlerinizi

 3. Misafir
  Ben müslümanim şükür ama inanci beli olmayan vesadece fotogrfni gördum aşik oldum açikçasi günah oldugunu bildiğim halde evlenmeyi dahi istiyorum ve müslüman olmasi için dua ediyorum kafam çok karişik sizce yaptiğim doğrumu?

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
müslüman bir kızın hristiyanla evlenmesi,  hristiyan bir erkekle evlenmek,  hristiyanla evlenmek günah mıdır,  hristiyan erkekle evlenmek,  hristiyanla evlenmek,  müslüman hristiyanla evlenebilir mi,  hristiyanla evlenmek günahmı