+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kaza namazına nasıl niyet edilir kaza namazlarında sünnet kılınırmı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  vakti cıkmamış yada sadece o günün namazının sünneti kılınır mı?

  Reklam  vakti cıkmamış yada sadece o günün namazının sünneti kılınır mı? isimli yazı www.Mumsema.comvakti cıkmamış yada sadece o günün namazının sünneti kılınır mı?
  Selamün aleyküm.Benim sorum örnegin akşam namazını kılamadım bunun haricinde o günün arkasından gelen yatsı namazınıda kılamadım akşam namazımı kazalar iken sünnetini kıla bilir miyim ardından ve yatsı namazımın sabah namazı vakti gelmeden onunda sünnetlerini kıla bilirmiyim lütfen bilir bir kişi dini hükmü ile acıklar ise memnun olurum.Allah razı olsun allahın selamı üzerinize olsun ...

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Kaza namazına nasıl niyet edilir kaza namazlarında sünnet kılınırmı


  Reklam


  - Aleykum selam. Vakti dışına kalan yani kazaya kalan hiç bir namazın sünneti kılınmaz.

  - Yatsı namazının vakti ise imsak vakti girene kadardır. Eğer bu vakit girmeden kılarsan zaten bu kaza değil normal eda edilmiş olur ve sünnetleri ile birlikte kılınabilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
kaza namazına nasıl niyet edilir,  kaza namazında sünnet kılınırmı,  kaza namazlarında sünnet kılınırmı,  sabah namazının kazasına nasıl niyet edilir,  sabah namazı kazası nasıl niyet edilir,  kaza namazının sünneti kılınır mı,  sabah namazının kazası nasıl niyet edilir