Rüyada parmak kopması görmek

Rüyada parmak kopması görmek 5 üzerinden 4.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Misafir
     

  Rüyada parmak kopması görmek

  Merhaba rüyamda annemlerle bir akrabamızda oturuyoruz ben pencereden dışarı bakıyorum bir kadın var bağırıyor sürekli yukarı doğru gittikçe çirkinleşşip köpek gibi oluyor korkuyorum içeri giriyorum sonra abim geliyor dışardan orta parmağı kopmaya gelmiş kanlar akıyor yüzük parmağıda kopmuş iyileşmiş şekilde ben çok korkuyorum anneme çağırıyorum rüyan böyle bitiyor tabiri nedir acaba

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici

  Yorum: Rüyada parmak kopması görmek

  Merhaba. Çevrede çekemeyen, zarar vermek isteyen veya gizli düşmanlık eden birisinin varlığı manasındadır. Abin açısında ise, maddi açıdan bazı kayıplar yaşaması manasında tabir edilir. Daima Allah'tan hayırlısını dileyin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 3
  Misafir

  Rüyada parmakların kopması

  Selamunaleyküm.Rüyamda parmaklarım serçe yüzük orta ve işaret parmağım kopmuştu onları elimle ellerimin üzerine birleştirdim parmaklarım bi bütün gibi görünüyordu ve dikilmeye ihtiyacı vardı o şekilde düşünüyordum, annemle hastaneye gitmek için tartışıyordum annem gitmememi söylüyordu ama ben koşarak hastaneye doğru yol aldım. Yolda bi arkadaşımı gördüm halı taşıyordu dükkana ve yol kapalıydı küçük bi halıyı alıp yolu açtım hastaneye gittigimde parmaklarimda bir iki dikiş vardı , işlemler için vezne gibi bi yere gittim orada da komşumuz vardı bana bademcik ameliyatı mi olacaksın dedi yandan bi hemşire onun parmakları kopuk dedi sonra dikiş işlemleri için hemşireyle yürürken uyandım. Kan hiç yoktu ve parmağımı kaldirdigimda içindeki kemige kadar görünüyordu ruyamda.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici

  Yorum: Rüyada parmak kopması görmek

  Aleykum selam. İşaret parmağı hariç diğer parmaklarının kesilmesi iyi olarak yorumlanmaz. Sorun, sıkıntı ve çok zorlu bir döneme gireceğinin işaretidir. İşaret parmağının kesilmesi ise kişinin inancının sağlam olmasını simgeler. Allah'tan hayırlısını dilemek en doğrusudur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


+ Yorum Gönder