Rüyada iki elin kesildiğini görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  Skykhan Üye
  Skykhan
  Üye

  Profili:
  Üyelik: 12.Ağustos.2016
  Üye No: 109423
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1
     

  Rüyada iki elin kesildiğini görmek


  Gördüğüm rüya beni çok rahatsız etti

  İyi günler, bugün iyi mi kötü mü anlam veremediğim bir rüya gördüm. Uyandığımda gözlerim dolmuştu. Ağlayarak uyandım resmen.
  Rüyamda eşimin iki elinin bilekten itibaren olmadığını gördüm. Ama nasıl kesildiğinde veya neden olduğuna dair bir ibare yok. Eşimin elleri yoktu ama ben onun yanındaydım. Onunla ilgileniyordum. Kısacası onu bırakmamıştım, ama onun bu hali beni üzüyordu. Bu yüzden uyandığımda ağlamıştım. Cevap yazarsanız çok sevinirim. İyi günler.

  Rüyamda, eşimin iki elinin de olmadığını gördüm. Ama nasıl kesildiğine veya neden olduğuna dair bir bilgim yok. Eşimin elleri yoktu. Ben onun yanındaydım. Onunla ilgileniyordum. Kısacası onu bırakmamış ve türlü yardımcı oluyordum. Fakat onun bu hali beni üzmüş olmalı ki uyandığımda ağladım.

  Bunun haricinde eşim 2-3 gündür hasta. Bademciğinde iltihap olmuş, acaba ona mı üzüldüm. Ayrıca kpss sınavına hazırlanıyor şuan baya stresli gibi, 1 2 gündür mutsuz gibi geliyor bana. kimse beni sevmiyor tabiri cümleler kullandı. Tabi buna istinaden ben destek olmaya çalışıyorum. Acaba bunların etkisinde mi kaldım ?
  Cevap yazarsanız çok sevinirim. Hayırlı günler dilerim.

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,944
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada iki elin kesildiğini görmek


  Selamun aleykum kardeşim. Bu rüya üzüntüye ve üzücü olaylara delalet eder. Dediğin gibi etkilendiğin bazı şeylerden de görmüş olabilirsin. Rüyada el çoğu kere yardımcı anlamındadır. Ona zor anlarında mutlaka destek olmalısın. En doğrusunu Allah bilir.+ Yorum Gönder