Rüyada büyü yapıldığını görmek

Rüyada büyü yapıldığını görmek 5 üzerinden 4.83 | Toplam : 6 kişi
 1. 1
  Aysem Üye
     

  Rüyada büyü yapıldığını görmek

  Ben de rüyamda bugün hem erkek hem de kadın büyücüyü bir arada gördüm. Sözde korku filmi izlemişiz ve bu korkumuzu yenmek için annem götürüyor bunların büyücü olduğunu bilmeden tabi sonra nerden geldiğini anlamadığım biri eski diğeri de hala tanışıklığımız olan arkadaşlarımı görüyorum sonra onlara odadan çıkmasını söylüyorum bir anda annemin genel olarak pek hoşlanılmadığı kabul edilen bir akrabası daha beliriyor sonra gidiyor. Bu esnada kadın büyücü nedensizce bana hakaretler edip gülüyor sürekli. ben de 1 dk elimi yüzümü yıkamak için içeriye gidiyorum geldiğimde kadını göremiyorum. Onun yerine kadınin erkek bir akrabası gelmiş oluyor benimle biraz konuşuyor ve gidiyor. Sonra gece oluyor benim şu an tanıdığım erkek bir arkadaşım geliyor ben etrafımdakilere ona aşık olduğumu ilan ediyorum hiç tepki vermiyor. Ertesi akşam ise kadın büyücüye tekrar gidiyoruz beni etkisi altına alıyor sonra benden şüpheleniyor ve bana zarar verecek bir şey yapıyor tabi iyiliğim için olduğunu söyleyip.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici

  Yorum: Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek

  Esasen bir çok şeyin bir arada görüldüğü rüyaların çoğu karmaşık rüyalar olarak kabul edilir. Bu rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına işaret eder. Kişinin yolunda giden hayatında karşısına aksiliklerin çıkacağına, bu durumun canını sıkacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 3
  mustafa kağan Üye

  Rüyada büyü yapıldığını görmek ve bozmak için sureler okumak

  öncelikle selamunaleykum Allah razı olsun rüyaları yorumladığınız için rüyam şöyleydi tanımadığım bi evdeyim bir kadın var türbanlı orta yaşlı bi teyze iki çocuk var biri bebek biri 2 yaşlarında felan içme suyu ve bayram şekeri var evde bebek olana su içirdiğimizde fenalaşıyor sonra 2 yaşlarındaki, erkek çocuğu kendi oğlumada benziyor ama omu değilmi emin değilim benden bayram şekeri vermemi istiyor veriyorum çocuk yerken boğulacak gibi oluyor bana diyorki zorlukla nefes alarak sakın sudan içme sen bende o sıra bi kaç yudum içmiş oluyorum sonra çocuğa bişey olacak diye nas felak sanırım ayetel kursi kulfu okuyorum elham dışında hepsini okumaya başlıyorum o sırada bi sini içinde yağ tenekesi var masa gibi bi yerde ben okudukça alev alıyor sallanıyor daha sonra o sininin içinde 3 tane 1 2 ve 3 yaşlarında cin yavrusu beliriyor kadın sininin yanına gidip okumaya devam etmemi bize büyü yapıldığını söylüyor ben okudukça iki cin yavrusu dönen sininin içinde eriyor diğier daha büyük olanı da daha güçlü kötüleşiyor ve öfkeyle gözlerini gözüme dikiyor o ara bi felağı şaşırır gibi olup duraksayınca bana senin üzerine kusayımda gör diyor ve üzerime kusuyor ben felak okumaya devam ederek onuda öldürmeye çalışırken uyanıyorum uyandığımda kas katı olmuştu tüm vücudum rüyada korkmadım ama uyandıktan sonra çok korktum ve ben bu tür rüyaları bi çok kez görüyorum oğlum o kadar korkuyorki yerine yatmıyor her gece anne nolur dua deyip yorganın sıucakta bile yüzüne kapatıp uyuyor 7 yaşında ve her gece okusamda bu hali hiç geçmedi acaba bize gerçekten büyümü yapıldı bilemiyorum ve her şerlinin şerrinden ALLAHA Sığınıyorum


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici

  Yorum: Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek

  Aleykum selam. Bu rüya size büyü yapıldığına işarettir denemez. Ama bu rüya kötü niyetli veya günahkar kimselerin olduğuna işaret eder. Çocuğunun öyle bir durumu varsa mutlaka uzman bir doktora gösterin. Her sorunun olması büyüden veya benzeri şeylerdendir demek çok yanlıştır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Misafir
  Yaa 3 aydır evliyim geçen ay rüyamda gece vakti yatak odasındayız medyum bir adam karşımda arapça şeyle söylüyor aynı zamanda yatak odamdaki bir süs eşyasını işaret ediyor neyse cok etkilenmiştim gecen gece yine 3 harflilerle ilgili rüya gördüm kafama da takmıyorum korkuyorum ama cokda korkmuyorum anlamadım o yatak odamda büyü rüyasını görünce uykudan uyandım saat gece 3 sonra eşimin teline baktım kayınvelidemin ailemle söylediği patavatsız bir söze şahit oldum eşimin telefonu kurcalarken her neyse içim sıkıldı ağlıyorım nas pkudum defalarca o sıkıntı geçti ama bu rüyalar dan bıktım napmalıyım


 7. 6
  arifselim Yönetici
  İlk gördüğün rüyada olumsuz ve kötü bir şey yoktur. Ancak senin çok hassas ve duygusal bir yapıya sahip olduğuna işaret eder. Diğer cinlerin görüldüğü rüyaları ise önemseme ve hiç üzerinde durma bile. Allah'ın izniyle bunların bir zararı olmaz. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Misafir
  Selamünaleyküm
  Rüyamda evsiz bir kadını evimize alıyorduk. Kadın büyücü imiş düğmelere büyü yapmış elbiselerimize dikmiş ceplerimize koymuş. Çocuğum tekrar altına yapmaya başlıyor du. Bir gece düğmelere büyü yaparken kadını yakaladım ne yapıyorsun sen diye haykırdım. Kadın kötü bir şey yapmıyorum aranız daha iyi olsun diye muhabbet büyüsü yapıyorum dedi.ben de sen Allahtan daha iyi mi bileceksin senin yaptığın şirk dedim. Evdeki düğmeleri topladık tam aşağı atacaktım ne yaparsan yap bundan kurtulamazsın kırdığın her düğme karşılığı ailenden sevdiğin bir kişi ölecek dedi. Bende Felak nas ve ayetel karsi okumayan başladım. Büyücü bana okuma okuma ben kötü bir şey yapmadım diye sesleniyordu. Sonra düğmeler tek tek çatlayıp kırılmaya başladı.
  Allah razı olsun hocam.


 9. 8
  arifselim Yönetici
  Aleykum selam. Rüyayı gören kişinin önünde ayrı ve arkasında ayrı konuşan bir kadının varlığına işaret eder. Art niyetli ve kötü düşüncelerinden dolayı başarılarını kıskandığına tabir edilir. En doğrusu Allah'a sığınmak ve hayırlısını dilemektir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Misafir
  Öncelikle Selâmün Aleyküm;
  Sabah 5 sıralarında uykuya dalıp bir rüya gördüm ve korkuyla uyandım. Rüyamda bilmedigim bir evde yerle birlesik bir balkonda ateş sondürüyorum gece. Sonra yürüyerek bir yere geçmem için etrafimdaki köpekleri bağlıyorum ama sürekli havlayip üzerime atliyorlar. Bir ahirin içinden geçiyorum sağ tarafimda başka bir köpek. Ahirdan çıkınca anne tarafından bir kadın akrabami ve onun yanında başka bir kadını görüyorum tek gözü yeşil öbür gözü başka renk simsiyah çarşaf gitmis biraz beyaz saçı gozuken bir kadın ve cok korkuyormusum ondan. Kadına bir şeyler söylüyorum ve beni ahirin içine çağırıyor.

  Bira yürüyüp çok korkarak gitmeyecegimi baskasinin girmesini söylüyorum Hayır sana söyleyeceğim diyor. Konusamiyorum ağzım kayıyor. Kendimi burden bir yün dukkaninin önünde buluyorum. Aynı o kadın ama daha normal ve temiz görünüyor saçları arkadan bağlı yeşil kazak ve siyah etek giymis makyajli. Vitrinden yun ve şişleri alıp poşete dolduruyor anlaştığımız gibi size vericem diyor anneme. Icerde bir tadilat var ve bir adam var. O adam da benim babamis. Biraz dolaşıp kadının yanına gidiyorum. Çok özür dilerim sizi yanlış tanımışim diyorum adınız neydi hatırlayamadim söyler misiniz bahtinur muydu diyorum. (Bahtinur da yaz sonunda Allah'in izniyle nişanlanmayi planladığımiz erkek arkadaşımın teyzesi. ) Hayır ama çok yakiniyim diyor kadın.

  Çok özür dilerim x hanim diyorum ismini söylüyorum ama uyandığımda hatirlayamadim bir türlü. Kadın bana bakıyor annem ve babam olan kişi yanımda birden koltuğa dusuyorlar ve donuyorlar konuşmaya çalışıyorum tekrar ağzım burnum kayıyor ve carpiliyorum çok korkuyorum içeri doğru gitmeye çalışiyorum. Kadın kapıdan çıkarken annemle babam da düzeliyor ben de oturduğum yerde uyumam lazım diyorum. Sonra korkarak uyandım. Biliyorum çok karışık bir rüya ama benzer rüyaları aralıklarla hep görüyorum. Anlamı ya da bir işareti var mıdır yardimci olursaniz çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun.


 11. 10
  arifselim Yönetici
  Aleykum selam. Evet dediğin gibi sende bu karmaşık ve berrak bir rüya değildir. Eğer açık ve berrak değilse bir rüyayı tabir edemiyoruz maalesef. Eğer sık bu tarz rüyalar görüyor ve rahatsız oluyorsan uyumadan önce 7 defa ayetel kürsiyi okuyarak uyursan Allah'ın izniyle çok rahat edeceksin.


 12. 11
  helpme18 Üye
  merhaba ben size bir rüyamı anlatmak istiyorum ve hangi anlama geldiğini sormak istiyorum izninizle başlıyorum.

  Bizim evimiz bahçeli site evi diyceğim biryer.Bu bahçede otururken bir adam görüyoruz . benimde 2 kardeşim var biri 4 yaşında biri 11 olmak üzere 4 yaşındakini yanıma alıp gezdirirken görüyoruz. bu adama selam verip yanına oturdum ee falan filan derkenbir kadın gelip bir poşet atıyor ama çöp gibi değil siyah torba gibi o adam da alıp bakıyor derken bi açıyoruz büyü çıkıyor birbirine bağlanmış kemikler kafatası 2 tane leğen kemiği fln . Adam dediki bu derken tam ben istemsizce bilmeden helak olmuş bir kavmin kemiği dedim oda evet dedi . nuh peygamberin kavminin kemikleri su altında kaldığı açın tuzlu suda çürümemiş olabilir diyoruz . Adam bir anda hepiniz Y deyin diyor .tabi ben çok korktuğum için öyle şeylerden hemen kalkıyoruz tam kalkarken 4 5 yaşlarda önceden hiç görmediğim çok yakışıklı bir erkek çocuğu gelip kardeşime yanaşıyor ben ama hiç görmemişim bunu kardeşimi eve koş dedim kapıyı açamamış. bu arada kapımız sifre kilidi yok rüyamda şifre kilidi var kardeşim bunu yazıyor ama tam girerken o sarışın erkek çocuğuda orda ama sen gördün diyor oda nolcakki diyo evet girmessin içeri diyo kardeşim yukarı çıkıyor bende o anki panikle çok korktuğumdan gayriihtiyarı çocuğa tepiyorum kardeşimi bırak diycem çocuk havada siyah duman olup gidiyo bende korkudan uyanıyorum bunun anlamı nedir . bide ben yeni olduğum için başlığı yanlış yere açmış olabilirim ve yazım , hitap şeklimizde kusur va ise affola


 13. 12
  arifselim Yönetici
  Merhaba. Rüyan insanın hayatındaki karmaşıklığı ve huzursuzluğu ifaden ve genellikle psikolojik açıdan yorumlanabilecek rüyalardandır. Sıkıntı, sorun ve sorunların var olması ve insanın hoşuna gitmeyeceği şeylerle karşılaşması manasında tabir edilebilir. Yinede bu sonuçta sadece bir rüyadır ve Allah'tan hayırlısını dilemek en güzelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 14. 13
  Misafir
  Hayırlı akşamlar rüyamdan çok etkilendim yorumlarsanız sevinirim rüyamda yatak odasında küçük kızımla yatıyorum kapı açılıyor içeri yanımda yatan kızımın aynısı eşim çocuğu yanına al dedi ben ona bu benim kızımsa yanındaki kim dedim beni kızım yanımda dedim

  sonra yanımdakı kızımı aldı ve kızıma benziyeni oturma odasına götürdüm 2 sinede bakıyorum kendi kızım hangisi olduğunu anlayamıyorum ikisinde nas süresini okuyorum ama hic tepki yok

  sonra nas ve felak süresini okuyorum biri gülmeye başladı ben sen benim kızım diyilsin dedim ve o küçüldü beyaz jöle gibi küçücük kaldı amacan gibi kıbırdıyor ben bunu cebine aldım eşime hadi cami hocasına gidelim bu nedir yardim etsin diyom

  sonra camiye fıtık önü çok kalabalık bana bekle dediler

  sonra 3adam yanıma geldi bana senin yükün çok ağır dedi burayı giremesin dedi bende bengirerim dedim ve koşarak camiye girdim girerken yerler salaniyordo bir baktımki caminin dış kapısında buldum bir sarı saçlı kadın vardı ben çok şaşırıyorum onca kişi bu kadını bekliyorlarmış caminin arkasında küçük bir kapı dan camiye yanlızca giren 4 kişi ben kadına ben cami havasına geldim sen kimsin dedim bana yardım edeceğini söyledi bende bir büyü olduğunu söyledi

  sonra gök yüzünde deve sütü yaninda birşey daha var ama ben hatırlamıyorum kadın bunu bana verdi bende içtim sabah kalktığında rabim ben neden camiye göremedim dışına çıktım benim hayata en kortuğum şey rabimin benden uzaklaşmasıdır


 15. 14
  arifselim Yönetici
  Hayırlı günler. Bu rüyanı tam olarak yorumlayabilmek için senin durumun iyi bilinerek yorumlanmalıdır. Ancak genel olarak senin manevi yönünü ve günahlarını işaret eder. Günahlardan ve günahkar kimselerden uzaklaşmak gerektiğine ve kendine çeki düzen vermek gerektiğine tabir edilir. Yinede hayırlısını dilemek en güzelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


+ Yorum Gönder
Git 12 Son