Konusunu Oylayın.: Rüyada erik toplamak

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Rüyada erik toplamak
 1. 08.Haziran.2017, 17:12
  1
  Nepprenses
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 16.Ocak.2017
  Üye No: 110881
  Mesaj Sayısı: 15
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada erik toplamak


  Rüyada erik toplamak Mumsema Selamunaleyküm hocam rüyamda uçurum kenarı gibi yüksek bi yerde ufak bir erik ağacı varmış yemyeşil erik topladığımı gördüm . Birde bi odaya giriyorum muhabbet kuşumun yavruları olmuş odanın içinde bir sürü muhabbet kuşu ve yumurtaları vardı. Kuşlar odanın her yerine yuva yapmış bi yuvayı elime alıyorum o anda bi kuş yumurtasından çıkıp birden uçuyor şaşırıyorum felan .oda komple kuş dolu olduğunu gördüm.Bu aralar sıkıntılı günler geçiriyorum. hasta bir tanıdığım var ona çok üzülüyorum dua ediyorum onun için . Allah tan belki rüyam hayırlı haberlere işarettir diye merak ettim rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Allah razı olsun sizlerden.


 2. 08.Haziran.2017, 17:12
  1
  Nepprenses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Selamunaleyküm hocam rüyamda uçurum kenarı gibi yüksek bi yerde ufak bir erik ağacı varmış yemyeşil erik topladığımı gördüm . Birde bi odaya giriyorum muhabbet kuşumun yavruları olmuş odanın içinde bir sürü muhabbet kuşu ve yumurtaları vardı. Kuşlar odanın her yerine yuva yapmış bi yuvayı elime alıyorum o anda bi kuş yumurtasından çıkıp birden uçuyor şaşırıyorum felan .oda komple kuş dolu olduğunu gördüm.Bu aralar sıkıntılı günler geçiriyorum. hasta bir tanıdığım var ona çok üzülüyorum dua ediyorum onun için . Allah tan belki rüyam hayırlı haberlere işarettir diye merak ettim rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Allah razı olsun sizlerden.

 3. 08.Haziran.2017, 21:17
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 27,651
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada erik toplamak
  Aleykum selam. Çok zor ve çok sıkıntılı işler ve sorunlar olsa da Allah'ın izniyle bunların üstesinden gelmeye alamettir. Rüyanın ikinci bölümüde aynıdır ve varlıklı olmaya tabir edilmiştir. Allah'tan daima hayırlısını isteyin .Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 4. 08.Haziran.2017, 21:17
  2
  Yönetici  Aleykum selam. Çok zor ve çok sıkıntılı işler ve sorunlar olsa da Allah'ın izniyle bunların üstesinden gelmeye alamettir. Rüyanın ikinci bölümüde aynıdır ve varlıklı olmaya tabir edilmiştir. Allah'tan daima hayırlısını isteyin .Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.
+ Yorum Gönder