Konusunu Oylayın.: Rüyada teravih namazı kılmak

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyada teravih namazı kılmak
 1. 07.Mayıs.2017, 16:59
  1
  Misafir

  Rüyada teravih namazı kılmak


  Rüyada teravih namazı kılmak Mumsema Selamın aleyküm. Rüyamda bir camide teravih namazı kılıyordum. Cami'nin içinde bir tarikat (yada cemaat) vardı. Bunların namaz kılış şekli çok değişikti. Namaz kılarken farklı hareketler yapıyorlardı. Sonra caminin içinde bu tarikatın şeyhi (imamı) öldürüldü. Ben bunların namaz kılma şekillerini görünce tasvip etmedim. Sonra bunlar cemaati zorla kendileri gibi namaz kılmaya zorladılar. Bazıları da çıkıp bunlara itiraz etti. Bu kişilerin de üzerine yürüdüler. Bende namazımı normal bir şekilde kılarken yanımda o tarikate bağlı bir kişi onlar gibi namaz kılmam için beni zorladı. Bende kabul etmedim. Benim üzerime yürüdüler ve bende onlardan kaçıp camiden çıktım. Bu rüyamı yorumlar mısınız?


 2. 07.Mayıs.2017, 16:59
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Selamın aleyküm. Rüyamda bir camide teravih namazı kılıyordum. Cami'nin içinde bir tarikat (yada cemaat) vardı. Bunların namaz kılış şekli çok değişikti. Namaz kılarken farklı hareketler yapıyorlardı. Sonra caminin içinde bu tarikatın şeyhi (imamı) öldürüldü. Ben bunların namaz kılma şekillerini görünce tasvip etmedim. Sonra bunlar cemaati zorla kendileri gibi namaz kılmaya zorladılar. Bazıları da çıkıp bunlara itiraz etti. Bu kişilerin de üzerine yürüdüler. Bende namazımı normal bir şekilde kılarken yanımda o tarikate bağlı bir kişi onlar gibi namaz kılmam için beni zorladı. Bende kabul etmedim. Benim üzerime yürüdüler ve bende onlardan kaçıp camiden çıktım. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

 3. 07.Mayıs.2017, 20:25
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 27,938
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada teravih namazı kılmak
  Aleykum selam. Hak olan yoldan insanı saptırmak için hak suretinde görünen ama doğru yolda yürümeyen kimselerin varlığına işarettir. Bu rüya gören kimse için dikkatli hareket etmesi için ona bir uyarı gibi kabul edilebilir. Bu şekilde bir ders çıkarabilirsin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 4. 07.Mayıs.2017, 20:25
  2
  Yönetici  Aleykum selam. Hak olan yoldan insanı saptırmak için hak suretinde görünen ama doğru yolda yürümeyen kimselerin varlığına işarettir. Bu rüya gören kimse için dikkatli hareket etmesi için ona bir uyarı gibi kabul edilebilir. Bu şekilde bir ders çıkarabilirsin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.
+ Yorum Gönder