Konusunu Oylayın.: Rüyada aynanın karşısında insan silüeti görmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyada aynanın karşısında insan silüeti görmek
 1. 15.Nisan.2017, 12:55
  1
  Misafir

  Rüyada aynanın karşısında insan silüeti görmek


  Rüyada aynanın karşısında insan silüeti görmek Mumsema Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar.Dün gece rüyamda aynanın karşısındayken arkamda annemin silüeti belirdi.Bağırmak istedim ama ağzım açılmadı değişik sesler çıkardım sonra oturma odasına annemin yanına koştum ancak tam kapıdayken anneme söylecekken tekrar başka yerlerde annemin silüetleri belirmeye başladı bu sefer ağzım hiç açılmadı bağırmak istedim ağzım kapalı kaldı.Sonra korkuyla uyandım.Rüyayı saat gece 3 4 civarı gördüm.İnternetten dini tabirlere baktığımda aynaya bakmak hakkında iyi şeyler yazıyor ancak ağzını açamamak hakkında ölümün yaklaştığı veya ağır hastalık olduğu yazıyor.Açıkcası bu beni korkuttu.Bunlara ne kadar güvenebilirim doğruluk payı var mıdır? Şimdiden Allah razı olsun cevaplayanlardan.


 2. 15.Nisan.2017, 12:55
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar.Dün gece rüyamda aynanın karşısındayken arkamda annemin silüeti belirdi.Bağırmak istedim ama ağzım açılmadı değişik sesler çıkardım sonra oturma odasına annemin yanına koştum ancak tam kapıdayken anneme söylecekken tekrar başka yerlerde annemin silüetleri belirmeye başladı bu sefer ağzım hiç açılmadı bağırmak istedim ağzım kapalı kaldı.Sonra korkuyla uyandım.Rüyayı saat gece 3 4 civarı gördüm.İnternetten dini tabirlere baktığımda aynaya bakmak hakkında iyi şeyler yazıyor ancak ağzını açamamak hakkında ölümün yaklaştığı veya ağır hastalık olduğu yazıyor.Açıkcası bu beni korkuttu.Bunlara ne kadar güvenebilirim doğruluk payı var mıdır? Şimdiden Allah razı olsun cevaplayanlardan.

 3. 15.Nisan.2017, 22:12
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 28,730
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada aynanın karşısında insan silüeti görmek
  Aleykum selam. Bir rüya tabirden okumakla doğru tabir edilmesi çok zordur. En doğrusu size birinin yorum yapmasıdır. Aynaya bakmak güzel şekilde tabir edilebilir ancak bu şekilde korku ve endişe gibi görülen şeyler kabus rüyalar olup tabir edilmezler. Allah'a havale et ve hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 4. 15.Nisan.2017, 22:12
  2
  Yönetici  Aleykum selam. Bir rüya tabirden okumakla doğru tabir edilmesi çok zordur. En doğrusu size birinin yorum yapmasıdır. Aynaya bakmak güzel şekilde tabir edilebilir ancak bu şekilde korku ve endişe gibi görülen şeyler kabus rüyalar olup tabir edilmezler. Allah'a havale et ve hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.
+ Yorum Gönder