Rüyada Çatışma Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  junjuly Üye
  junjuly
  Üye

  Profili:
  Üye No: 106100
  Mesaj Sayısı: 2
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada Kardeşlerimle silahlı çatışma


  merhabalar. sitesine bu soruyu sormak için incelerken buldum. çok güze loldu artık daha vakit geçerieceğiz sizinle.

  yalnız gördüğüm rüya hala etkisi altına aldı beni.rüyayı anlatıyorum.

  rüyada annem abim ve kardeşim benim eşimden ayrılmamı sğlamaya çalışıyorlardı. bende eşime sahip çıktım ve onlarla mücadeleye giriştim. baktım olmuyor kaçtım oğlum ve eşimle. çok geçmeden abim ve kardeşim beni yakalamaya geldiler. hepimizin elinde tabanca vardı birbirmize ateş etmeye başladık. onların silahı benimkinden bir boy büyüktü. sonra ben alnımdan ve yanağımdan vuruldum. ama sanki kan akmıyordu. yürüyebiliyordum.sonra yürüdüm gittiğimde abim ve kardeşiminde vurulduğunu gördüm . sanki ölmüş gibi yatıyorlardı. ama sonra kıpırdadılar ve ciddi bişi olmadığını anladım. yaralanmışlardı kardeşlerim. ama ben onları vurmak için ateş etmiyordum. korksunlar diye havaya sıkıyordum.nasıl yaralandılar diye düşünüyordum yaralı halimle. sonra ambulans çağırdılar. ben yaralıyım , anneme ambulansa binmeden hüngür hüngür ağlarken vasiyetimi açıklıyorum. oğlumu karımdan ayırmayın diye.neyse sonra hastaneye gidiyoruz sanırım. alnımdan ve yanağımdan vurulmama rağmen bana bişi olmadı. hastanedede konuşuyordum. demekki kemiğe saplanmış diye düşünüyordum. kardeşlerimiede bir şey olmadı.

  rüya bu şekilde çok etkisindeyim. aslında gerçek hayatta bir sıkıntım var. trafik kazası yaptım onun etkisindeyim. bunuda katarsanız sevinirim. lütfen kes kopyala yapıştır değilde, bütün bu olayları birleştirip bir yorumda bulunabilir misiniz?

  yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  @hmet Özel Üye
  @hmet
  Özel Üye
  @hmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üye No: 771
  Mesaj Sayısı: 6,384
  Tecrübe Puanı: 67
  Yer: gölbaşı

  Cevap: Rüyada Kardeşlerimle silahlı çatışma


  Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmenin tabiri anlamı nedir?

  Kişinin böyle bir çatışmaya girip, başkalarını vurduğunu görmesi, düşmanlarına karşı gerçek yaşamda da kazanacağı zafere yorumlanır. Haksızlıklara karşı gelindiğine ve kendi mücadelesi sonucunda olumsuz durumları lehine çevirmeye de anlamlandırılan rüya, karmaşık olaylara ve huzursuzluklara da yorumlanmaktadır. 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada Çatışma Görmek


  Sa size ufak birşey demem lazım dün rüyamda çatışma vardı bi adam çok gelişmişdi tek başına bizi öldürüyordu ondan sonra herkezi öldürdü ben de dahil öyle ilerledik ondan sonra kurşunu bana bildiğin eliyle attı rüyada 2.defa öldüm ne anlama gelir dün akşam 2 tane kabus gördümm 1.si buydu 2.sinde bir rus bilgisayarımı ele geçirmişti cevaplarsan sevinirim


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici
  arifselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,929
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Çatışma Olup Ölmek Ve Bilgisayarımın Ele geçirilmesi


  Genel bir manada insanın ufak sağlık sorunları yaşaması veya kötü haber alması manasındadır. Aslında bu şekilde görülen rüyaların çoğu kabus veya bilinçaltı olup özel bir yorumları da olmaz. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  belah Üye
  belah
  Üye

  Profili:
  Üye No: 121539
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Mrb kaç gündür üst üste aynı benzer rüyalar görüyorum yorumlarsanız çok sevinirim.ilk gün gördüğüm rüya dayı oğluyla birlikte bir evde tv nin karşısında oturuyorduk sonra dayı oğlu elinde bir tabanca var dı bana veriyordu bende şarjörü çıkartayım bir kaza olması diye düşünüyordum tv ye doğru çevirmiştim ve bir den kendiliğinde patlıyordu çok korkmuştum tv ye bakıyorum hiç bir şey olmamış sonra dayım geliyor farkına varmıyordu olayın sonra birde ayağımda kan geldiğini gördüm ve mermi benim ayağımı sıyırmış diyordum ve hastaneye gittim baktım acılı başka yere taşımışlar ve çok samimi olmadığım bir arkadaş karşıma çıkıyordu beni itip durmuyordum bende ayağım sakat bırak hastaneye gideyim bırakmıyordu şaka ile gerçek gibi sonra onu döveyim diyordum ayağım sakat o korku vardı üstümde sonra onu dövdüm iyice ayağıma baktım topukta kurşun bir delik açmış et düşmek üzere yalnız kan yok kemiği sıyırmıştı mermi ve uyandım ...üç dört defa dır buna bezer rüya görüyorum bir harabedeyiz akrabalkarlar ve teröristler geliyor baskına bende hemen tabancamı alıyorum her zaman sanki benim tabanca var ...sürekli bir eksilik oluyor ya şarjör yok hazır ya belinde yada bi bezde sarılı yani bir türlü çatışmaya giremeden teröristle uyanıyorum ya mermi yok o kadar istekli bir şekilde tabancayı tutuyorum çatışmaya girmek için ve uyanıyorum


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici
  Tohat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 3,786
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Rüyalarının benzerliği tabirine de yansımaktadır. İlk rüyanda biri veya birilerinden duyacağın söz veya seni incitecek bir davranışla kalbinin kırılmasına ve üzülmene sebep olabilecek olaylar yaşayabileceğini gösterir. Kişiye karşı önlem almaya çalışacak ve onu kendinden uzak tutmayı başaracaksın.
  İkinci rüyanın tabirinde de samimiyetini sorgulayacağın arkadaş, dost veya yakınlarının olduğuna riyakarlıkla sana yaklaştıkları gibi zarar görmeni isteyebilecek niyetler taşıdıklarına da delalet etmektedir.
  Rüyalarının genel tabirinde etrafındaki insanlar ile ilgili olup umduğunu bulamamak, üzülmek ve yakınlık kurduğun kişileri süzgeçten geçireceğine işarettir. Bu konudaki düşünce ve duygularının, planlarının yerle bir olma ihtimali söz konusu. Doğrusunu elbette. Allah bilebilir.


+ Yorum Gönder