5 üzerinden 4.56 | Toplam : 9 kişi
 1. 1
  denizli32 Üye
     

  Rüyada kaynananın evine gitmek

  Merhabalar , 4 ay once annesinin baskısı sebebiyle çok sevdiğim eşimden ayrıldım ve 4 aydır her günüm ağlamakla geçiyor. Bugun benim doğum günüm ve eşim yanımda yoktu hiçbirşekilde de ulaşamıyorum inanılmaz üzgün ve ağlamaklı yattım. Bir rüya gördüm sizinle paylasmak ve yorumlarınızı öğrenmek istiyorum.

  Rüyamda eşimin annesinin evine gidiyorum herkes evdeydi , kayın pederim '' ben işe gidiyorum oğlum gelince herşeyi konuşacağız'' dedi , eşime sarıldım kokladım o da işe gitti kayın validem ile ikimiz evde kaldık , sonra kayınvalidem anneme dönüştü bir anda ve eşimin odasına gittik heryerde resimlerimiz vardı , bir resimde 5 yıl önce ölen ablamın resmini gördüm bende damatlık eşimde gelinlik yanımızdada melekler vardı , fotoğrafın arkasında beyaz bir ışık ve ablam karşımızda boyununu eymiş ellerini açmış bize gülümsüyordu , annem bana seslendi kağıt kalem getir dedi ve kalp şeklinde bir arapça birşey yazdı kırmızı kalemle , onu bana göstermek istemedi ve bana 2 tane dua söyledi bunları biliyor musun dedi , ben de bilmiyorum anne dedim ve besmele çekip hadi beraber okuyalım dedi , okudum. sonra dışarı baktım 3 tane dere gördüm inanılmaz hızlı akıyordu suyu sonra uyandım.

  Sizlerde yorum bekliyorum simdiden çok tesekkur ederim.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici

  Yorum: Rüyada kaynananın evine gitmek

  Merhabalar kardeşim. Allah sana hayırlı ve uzun ömürler versin. Bu rüyanın genel anlamı çektiğin bir çok zahmet ve sıkıntılardan sonra Allah'ın izniyle selamete ve huzura ulaşacağına tabir edilir. Bu eşine kavuşmak anlamında mıdır bilemeyiz ama Allah'tan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu Allah bilir.


 3. 3
  Misafir

  Yorum: Rüyada kaynananın evine gitmek

  Rüyamda hiç görmediğim tanımadığım fakat aşık olduğum biriyle evleniyordum. Annemin evinden kaynanamin evine gidiyordum. Kaynanam beni cok seviyordu ne güzelsin ne tatlısin maşallah gibi kelimeler kullanıyordu o sıra 5 6 tane komşu geldi hepsine hizmet ettim kaynanam komşularından biri ile benim yüzünden laf dalaşına girdi. Daha sonra rüyamda eşim olan hiç tanımadığım biri gelip gülümseyerek beni mutfağa çağırdı ve uyandım. Ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici

  Yorum: Rüyada kaynananın evine gitmek

  Bekar ve evlilik çağında olan bir kızın hiç tanımadığı biri ile evlenmesi ve bu şekilde rüya görmesi çok hayırlı olarak kabul edilir. Kısmetinin açık olacağına, evlilikle ilgili gelişmeler olacağına ve sürprizler yaşayacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Misafir
  rüyam da eski eşimi evindeydim kaynanam ordaydı eşim yoktu iki üç kızda ordaydı sonra konuştuk kayganmia bana yok sen böyle yaptı dedi SORA bütün ayilem geldi onlara yemek yaptilar onlar yedi o rda bir arkadaşım da gordum


 7. 6
  arifselim Yönetici
  Bu rüya yaşanan sorunların bir şekilde kişinin rüyasına yansımasıdır. Bir görüşe göre de çok güzel haberlere ve gelişmelere, mutlu olacağı şeyler yaşamaya ve eski sıkıntılarını geride bırakmaya tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Misafir
  Merhaba ben sabah ezanından sonra namazımı kılıp yattım ve rüyamda annemle kaynanamin evine gitmişiz ve orda abdest alıp namaz kılıyorum ve kaynanamin evinde benim mutfak masamı görüyorum ve kaynanama mutfak masamı eskittigini ve hor kullandığıni söylüyorum ve sonra odada esimin kiyafetlerine bakiyorum eşim arkamdan sarılıp çok zayıflamışsın diyor ruyamin amlami nedir rabbim hayra cikarsin inşallah


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Merhaba. Kişisel gelişiminize önem verip eğitim hayatınızla ilgili adımlar atacaksınız. Aile hayatınız, huzurunuz ve aile bireyleri ile olan ilişkileriniz düzene girecek şeklinde yorulur. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır.


+ Yorum Gönder