Konusunu Oylayın.: Rüyada şehadet parmağını kaldırarak şehadet getirmek veya euzu besmele çekmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Rüyada şehadet parmağını kaldırarak şehadet getirmek veya euzu besmele çekmek
 1. 29.Temmuz.2016, 05:02
  1
  Misafir

  Rüyada şehadet parmağını kaldırarak şehadet getirmek veya euzu besmele çekmek


  Rüyada şehadet parmağını kaldırarak şehadet getirmek veya euzu besmele çekmek Mumsema Rüyamda ne için olduğunu bilmiyorum ama taş toplamaya bir yere gitmiştim ve orada ayı vücutlu tavşan kafalı kurt ağızlı krem rengi açık sarı tonlarında ve korku filmlerindeki gibi ince kötü bir ses çıkaran mahlukat gördüm. O da beni fark ettiğinde üzerime doğru hızlıca koşmaya başladı. O sırada ben ona göre bir tepecik gibi yükseltideydim o yukarı çıkıp üzerime doğru gelirken çok soğukkanlılıkla durup şahadet parmağını kaldırarak ya şahadet getirdim ya da euzu besmele çekmeye başladım ondan tam emin değilim. Sonra bana biraz daha yaklaşınca şahadet veya euzu besmele çekmeye devam ederek yükseltiden aşağı zıplayıp hızlıca koşuyordum o zıplamadan yavaşça indiği için arkada kaldı. Sonra bir mahlukat mı ne olduğunu tam bilmiyorum ve hatırlamıyorum bir şey onu durdurdu veya ona saldırdı ben de böylece ondan kurtuldum.
  Rüyada olmayan şeyleri olmuş gibi anlatmak kötü bir şey olduğu için ben de bunların tamamının böyle olduğundan emin olmamak üzere yazdım. Hayır olur inşAllah.
  14 yaşındayım bayan ve öğrenciyim


 2. 29.Temmuz.2016, 05:02
  1
  Kayıtlı Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtlı Üye
  Misafir  Rüyamda ne için olduğunu bilmiyorum ama taş toplamaya bir yere gitmiştim ve orada ayı vücutlu tavşan kafalı kurt ağızlı krem rengi açık sarı tonlarında ve korku filmlerindeki gibi ince kötü bir ses çıkaran mahlukat gördüm. O da beni fark ettiğinde üzerime doğru hızlıca koşmaya başladı. O sırada ben ona göre bir tepecik gibi yükseltideydim o yukarı çıkıp üzerime doğru gelirken çok soğukkanlılıkla durup şahadet parmağını kaldırarak ya şahadet getirdim ya da euzu besmele çekmeye başladım ondan tam emin değilim. Sonra bana biraz daha yaklaşınca şahadet veya euzu besmele çekmeye devam ederek yükseltiden aşağı zıplayıp hızlıca koşuyordum o zıplamadan yavaşça indiği için arkada kaldı. Sonra bir mahlukat mı ne olduğunu tam bilmiyorum ve hatırlamıyorum bir şey onu durdurdu veya ona saldırdı ben de böylece ondan kurtuldum.
  Rüyada olmayan şeyleri olmuş gibi anlatmak kötü bir şey olduğu için ben de bunların tamamının böyle olduğundan emin olmamak üzere yazdım. Hayır olur inşAllah.
  14 yaşındayım bayan ve öğrenciyim

 3. 29.Temmuz.2016, 15:35
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 27,938
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada şehadet parmağını kaldırarak şehadet getirmek veya euzu besmele çekmek
  Bu tür rüyalar kişinin çeşitli korkularına ve endişelerine alamet eder. Rüyayı gören kişinin kafasında gelecekle ilgili kendini kaygılandıran bir takım düşünceleri olduğu ve bunları bir türlü beyninden atamadığı anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.


 4. 29.Temmuz.2016, 15:35
  2
  Yönetici  Bu tür rüyalar kişinin çeşitli korkularına ve endişelerine alamet eder. Rüyayı gören kişinin kafasında gelecekle ilgili kendini kaygılandıran bir takım düşünceleri olduğu ve bunları bir türlü beyninden atamadığı anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.
+ Yorum Gönder