Konu Kapatılmıştır
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. bayanbayan
  Üye

  Rüyamı yorumlatmak istiyorum..

  Reklam
  Sual: Rüya yorumlatma

  Selâmunaleyküm, İstihare niyetim, bir insanın eş mânâsında hakkımda hayırlısı olup olmayacağı şeklindeydi.

  Rûyam; okuduğum eski okulumun bahçesinin kapı önündeyim ve kapıdan girer girmez, sağanak yağmur başlıyor ve anında inanılmaz bir kalabalık oluyor bahçede, yetişkin erkek-kadın insanlar kolkola bahçeyi dolaşıyorlar ve kimsede şemsiye yok,gözüme kırmızı kabanlı bir kadın ilişiyor ama anlık sadece siyah kabanlı insanlarla kol kola, yalnızca benim şemsiyem var,kimsede yok, daha sonra yakın bir arkadaşımı görüp yanıma alıyorum, üzerinde gerçek hayatta olduğu gibi siyah ferace ve siyah eşarbı var, daha sonra okulun üst bahçesine çıkarken şemsiyenin bana âit olmadığını ve sahibine vermem gerektiğini söyleyip havaya kaldırıyorum, arkadaşım ısrarla yürümemi söylüyor, sahibi bir genç erkek ve kalabalığı aşıp yanıma gelmeye çalışıyor, o gelemeden şemsiye kapanıp çamura düşüyor ve yüzüm çamur oluyor, o da yerden şemsiyeyi alıp sallıyor ve daha çok çamur sıçrıyor.Bu şekilde. ? 2. alperturkmen
  Üye

  Cevap: Rûyamı yorumlatmak istiyorum..


  Reklam  Cevap: Rüyanızı yorumlatmanızı tercih etmem."Rüya yorumlandığı gibi gerçekleşir." derler.

 3. @hmet
  Üye
  Yağan yağmur büyük kısmettir ama yağmurdan sonra çamur ve Sel görmek sıkıntıdır.
  Rüyada çamur görmek bir ikaz işaretidir ve dikkatli olarak davranılması gereken olayların yaşanacağına ve halihazırda da birtakım hatalı işlerin içinde olabileceğine işarettir.

  Bu tür rüya ve yorumlar bağlayıcı değildir, istişare edin ve araştırın ona göre karar verin.


  Hz. peygamber buyurdular ki rüyanızı iyi niyetli insanlar anlatın .. Rüyayı hayra yoran kişilere anlatın.

 4. bayanbayan
  Üye
  İstiharenin yalnızca öğüt/tavsiye niteliğinde olduğunu biliyorum.Rüya yorumuna bağlı kalmayacağım sadece, yorumu da bilmek istedim bir yandan, Allah razı olsun..

 5. Misafir
  Selamun aleykum ruyamda biri beni esir tutuyor boyle kat kat merdiven cikiyorum kuytu bir yer birinin yardimiyla kurtuluyorum burdan giderken ipe balon bagliyoruz esim tufekle ates ediyor vuramiyor ben bir kere ates efip balonu patlatiyotum ordan cikinca bir ablamin banyosuna gidiyorum iki musluk iki camasir makinesi gordum yorumlwtsaniz memnun olurum

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyada esir düştükten sonra kurtulmanın anlamı zorluklardan sonra ulaşılacak kolaylıklara ve hayırlara yorumlanmıştır. Yeni bereket kapılarına da yorumlanır. En doğrusunu elbette Allah bilir biz bilemeyiz.

 7. Misafir
  selamunaleyküm arakadaşlar

  ben rüyamda ayın gündüz vakti 3 defa dogudan batıya gittigini ve 2 cisinde ayın tutuldugunu sonrada ay batıdan doguya dogru geldi ardından şiddetli bir deprem ve çok şiddetli yagmur yagdı köydeki evimizin odasının iki bölümü yıkıldı ben bu yıkıntıdan kurtuldum ..

  bu rüyayı çok net gördügümden yorumlatmak istedim .. yorumlayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

 8. AmiralBristol
  Devamlı Üye
  Rüyada ayın tutulduğunu görmek, memleket büyüklerinin müşkülata uğrayıp çok sıkıntı çekeceklerine işarettir.

 9. dilekdilek
  Üye
  Selamun aleyküm ben hamileyken rüyamda bebeğimin 32 yaşındaki halini görüyorum.. fakat bi ses bebeğin doğucak ama 2 yaşında vefat edicek diypr. şuan bebepim doğdu 9 aylık ve ben çok korkuyorum

 10. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..
  Rüyalarla amel edilmez . Korkmayın ve hayırlısını isteyin , dua edin . Yersiz vesveselere kapılmayın

  seytanin vesvesesi..inanmayin...
  Kime ölecegi zaman söylenmiski rüyanda bu sana söylensin..
  Kafana takma, rabbim bebegini her türlü kötülükten korusun..

 11. Misafir
  ruyada oglum ile bir apartmanin bahcesinde uyuyoruz. uyudugum yerin tam karsisinda en ust dairede kadinlar var konusuyorlar duyuyorum ama bizle ilgili degil sanki.onlari tanimiyorum.bir dairenin balkonunda beyaz bir yilan sopa gibi durmus balkonda bir oraya bir oraya gidiyor. karincalar belimde toplanmislar kalkip onlari temizliyorum. sonra bir at var bahcede tanimadigim bir adamin elinde. oglumla birlikte bahcedeyiz ama yesil bir bahce degil yerler toprak geziyoruz bir kopek var ondan korkmuyorum sonra disaridan bir tek gozlu bir buyuk siyah bir kopek geliyor korkuyorum saldirmak uzere geliyor.acari korumaya calisiyorum ama oglumu govdesinden yakaliyor. oylece uyaniyorum.

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyada çok fazla çeşit hayvan görmenin anlamı alınacak bazı davetlere ve karışacağınız kalabalık ortamlara yorumlanmıştır. Her çeşit insanın olabileceği kimseler arasında bulunmaya da işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlat