Konu Kapatılmıştır
58. Sayfa BirinciBirinci ... 5557585961 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Rüyamda denizde hortum gördüm sonra kayboldu deniz kenarindaydik biri bana yeşil renkte bir kitap verdi açık renkti sonra aşağıya inmek istedim ve merdiven bitti

 2. arifselim
  Yönetici
  Rüyan doğru ve temkinli adım atmaya, yapacağın işler ve vereceğin kararlar için dikkatli adımlar atacağına tabir edilen hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba rüyamda yeni bir erkek kardeşim doğmuştu . İsmi Ateş di nedense , ben sürekli onunla ilgileniyor öpüp seviyordum ve çok güler yüzlüydü kahkaha atiyordu bazen akıllıydı hiç ağlamadı hatta bazen konuşuyordu beni sevdiğini biliyordum. Sonra birgün dışarı gezmeye gittik ben arkadaşımı gondola binmiş görünce bende bineyim dedim kardeşimi neneme emanet etmiş olabilirim sonra o gondol bi şekilde göçtü ama ben kurtuldum balonla yada paraşütle havadan indim sıcak bi gündü neyse kardeşimede bişey olmamış orda sıcaktan esmerlemiş yüzü bazı yerleri kremledim sanirim pişik olmasın diye bi gözü mavi bi gözü yeşildi farkettim ve hala güler yüzlüydü anlamı nedir sizce?

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Çok zor ve ağır sorumluluk ve işlere girse bile bütün bunların üstesinden geleceğine, rahat kavuşacağına ve eline geçecek olan fırsatları değerlendireceğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda evdeydim ev biraz kalabalıktı bir şey kutlanıyor gibiydi hoşlandığım çocuk ta bu evdeydi sonra ben giyinecektim odada abim vardı çıkarmısın dedim o sırada ışığı yaktım odanın dedim kim söndürdü bunu falan hoşlandığım çocuk söndürmüş sonra ben giyineceğim diye kapıyı kapattım bizim odada pencere var balkona bağlı o pencereden bana hoşlandığım çocuk bakıyordu dik dik sonra ben görmesin beni diye ışığı söndürecekken (yada söndürmüş olabilirim)evde bağrış çağrış oldu ve bi anda heryer sessiz ve kapkaranlık ve havalanmaya başladım ama diğerlerindede öyle olduğunu biliyordum sanki kıyamet gibiydi bi anda oldu ruhum sanki küçüldü ve yükseldi uzayda yada başka bir boyuttaydım süzülüyordum ama çok huzurluydum güzeldi içimde güzel hisler vardı sonra yavaşca yeryüzüne indim yatay bi şekilde. Anlamı nedir

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan güzel bir rüyadır. Allah'ın izniyle ev içinde bolluk ve bereketin daim olacağını, iş hayatında hayırlı kazançlar elde edilerek başkalarına da yardım edebilmeye işaret eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  Marketten karam alacakmisim uzerinde balli cikolatali yaziyor. ben de yeni cikmis herhalde bir deneyim diyorum. Eve geliyorum aciyorum yiyorum midem bulaniyor.icinde cikolata salca ve bal var.arasinda salca da varmış. Inanamiyorum arasini aciyorum salcayi cikarmaya calisiyorum cikartamiyorum. Ev sahibinin kiz torunu var onu goruyorum ona veriyorum.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Çikolata almak ve yemek çok hayırlıdır. Çikolatanın bu şekilde görülmesi ise güzelliğin içinde olan olumsuz durumlara işaret olarak kabul edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Tahtaları eksik hasarlı bir köprüden düşecek korkusuyla geçiyorum.Yanımda hatırlayamadığım birisi var kolumdan tutuyor.Köprünün altındaki akan sudan da korkuyorum. Bu sırada ordan geçen inek sürüsü gördüm hatta ineğin bir tanesi suda boğulacak iken sahibi kurtardı

 10. arifselim
  Yönetici
  Tahtaları olan ve eksikleri olan bir köprüden geçtiğini görmek çok hayırlıdır çünkü bu yanlışlarını, eksiklerini ve günahlarını fark ederek, bunlardan arınmak için temiz adımlar atmasına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  bir trenle falcıya gidiyordum.orada bir sürü insan vardı, onlarla konuştum.Sıra bana geldiğinde önceden ayarlanmış boncuklu bileklik ve kelepçe gibi bir şey bileğime takıldı. Şimşek çaktı,sesler geldi ve benim üzerimde bir ağırlık vardı. Falcı Hz. İsa şuan burada dedi. Ben korkudan gözlerimi açamadım. Üzerime sanki bir şeyler döktüler. Sonra HZ. İsa konuşmaya başladı. Ne dediğini tam hatırlamıyorum ama 4 erkek ve benim doğum günüm olduğunu söyledi. ben hiç gözümü açamadım.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya üzücü durumlar yaşadığına işarettir. Bazende rüya sahibinin istikbalinin açık ve parlak olduğuna, sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayatı olacağına işaret eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
58. Sayfa BirinciBirinci ... 5557585961 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlat