Konu Kapatılmıştır
56. Sayfa BirinciBirinci ... 5355565759 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba rüyamda evimde yabancı kalabalığa ve birsürü çocuğa uyanıyorum yatagimdan kalkmadan onları ve evimin odamın dağınık olduunu görüorum

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya şans ve uğur olarak kabul edilir. Rüya sahibinin temiz, saf ve iyi niyetleri olduğuna, içinde hiç hile, fesat ve kötülük taşımadığına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Selamunaleyküm rüyamda şehit olan devremi gördüm bana gülerek eliyle tatlı yedirdi yorumlarsanız çok sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam Allah rahmet eylesin. Bu rüya seninle ve ailenle ilgilidir. Kişinin güvenliğini tehdit eden hiçbir unsur olmayacağına, ailesinde de huzurunun yerinde olacağına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Ruyamda yaptigim is karsiliginda hediye olarak üzerinde kuran yazili kol saati aliyorum. Ve okumaya calisiyorum. Normal hayatimda kuran ogrenmeye okumaya calisiyorum bunun etkisimi yoksa manasi varmi

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kimse hiç beklemediği bazı iyilikleri görür ve bundan dolayı çok fazla mutlu olur. Kol saati genellikle hayırlıdır yardımlaşmaya ve sıkıntılarının geçmesine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda bir masanın etrafında yakın arkadaşlarımla otururken namaz kılmaya başladım ben namaz kılarken yeni tanıştığım bir kız arkadaşım geldi ve namazım bitince parmağını ağzıma sokup damağıma bastırdı damağın çok geniş dedi ve bende elimle onun yanağını okşadım. Lütfen yorumlar mısınız?

  Rüyamda bir masanın etrafında yakın arkadaşlarımla otururken namaz kılmaya başladım ve ben namaz kılarken yeni tanıştığım bir kız arkadaşım geldi ben namazımı bitirdikten sonra parmağını ağzıma sokup damağıma bastırıp damağın çok geniş dedi ve bende elimle onun yanağını okşadım. Lütfen yorumlar mısınız?

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya güzel ve hayırlıdır. Dürüst olmaya, güzel ahlaklı ve çevresi ile geçimli olmak anlamındadır. İş birliği yapmayı seven ve arkadaşları ile uyum içerisinde olabilen kimse da işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  rüyamda annemle gelinlik bakıyoruz bi mağazadan beş bin tleye alıyoruz güya bir hafta sonra düğünüm var ama ben o gelinliği hiç görmedim ve evleniceğim insanı hiç bilmiyorum aklıma aşık olduğum adam geliyor evlilikten soğuyorum onunla olmazsa mutlu olamıyorum sonra başka mağazalarada bakıyoruz gelinlik

 10. arifselim
  Yönetici
  Bekar bir kızın gelinlik görmesi ve almak istemesi çok hayırlıdır. Kısa bir süre içinde evliliği de işaret eder. Nasip kısmet ve bahtının açık olmasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  ben 6 ay önce rüyamda 3 harflilerle uğraşan yaşlı bir nine gördüm bana merak ettiğini sor dedi ben sevdiğim kişiyle ismini vererek evlenicekmiyim dedim gözümün önüne bianda alevler geldi daha sonra sanki yabancı bır ülkedeyim karanlık değil sokak lambaları dolu bi nehire giriyorum ıslanmıyorum ama çıkarken elimde sarışın biri kız diğeri erkek çocukla çıkıyorm karşımda ismini verdiğim sevdiğim adamı görüyorum duduağımdan öpüyor güya ben uyandım ama hala rüyadayım beni öper öpmez rüyanın ilk bölümüne girdim yani rüya içinde rüya gördüm sanki bunu tabir edermısınız

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kişi için genellikle şu manalara işaret eder; sosyal hayatta ve aile hayatında meydana gelecek sorunlara ve yaşanacak sıkıntılara karşı duyulacak üzüntüye yorulur. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
56. Sayfa BirinciBirinci ... 5355565759 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  rüya yorumlat