Konu Kapatılmıştır
55. Sayfa BirinciBirinci ... 5254555658 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Rüyamda ailem ve ben arabayla ormana piknik yapmaya gidiyorduk ormanda bir beyaz kutup ayısı yolumuza cıktı ve bize saldıracakken biz arabayla hızlı gidiyorduk araba uçurum kenarından asaği düştü bizimle birlikte ama bize birşey olmadı sonra yakınlarda birinin evine gidiyorduk ve oradakilerle konuştuktan sonra eve geldik halen korku içindeyken uyandım bilen arkadaşlar varsa lütfen ilgilensin çok kötü korku içinde uyandim LÜTFEN!!!!!!!

 2. arifselim
  Yönetici
  Gerçek hayatta tehlikeler atlatmaya ve düşmanları tarafından zarara uğratılacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişinin etrafında onun başarısızlığını gözleyen kişiler bulunmaktadır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda ağzımın içinden diş etlerimden yanaklarımdan damagımdan etler çıkmaya başladı ben tükürdükçe yeniden ve kocaman et parçaları çıkıyordu konuşamayacak hale geliyordum iğrenç bi tatları vardı

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya tam tersi olarak güzel ve hayırlı olarak yorumlanır. Güzel ve sağlıklı günler görmeye, iyi geçime ve kolay bir hayat sürmeye rivayet edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda bi adamla tanışıyorum bebeğimiz oluyor adam hırsız öğreniyorum ilk tanıştığımız yerde itiyprum adam denize düşüyor iki tane yılan oluyor

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya çok içiçe olan ve belli bir anlamı olmayan bir rüyadır. Tek tek görülen şeyler şeklinde rüya tabiri etmiyoruz. Allah'tan hayırlısını dile.

 7. Misafir
  Rüyamda eski sevgilime mektup gönderdim arkadaşıma vermesi için verdim o sırada da agliyordum

 8. arifselim
  Yönetici
  O kimseyi hala unutmadığına, geçmişin hakkında hatalarından dolayı kendini hesaba çekmeye ve güzel haberler almaya işarettir. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba lar ben garip karmaşık bir rüya gördüm ilk defa eşim elinde bıçak la biriyle kavga ediyor ben görüp çok korkuyorum sürekli ağlıyorum eşim kaçıyor eve geliyor ev bizim ama değişik bir ev oluyor ben diyorum kaçalım buradan falan eşim gitmiyor o adam eşimin peşinde oluyor bir anda ev tanımadığım kişiler le kalabalık oluyor kelimeyi şahadet getiriyoruz bağıra çağıra benim bir yaşında oğlum yukarı katta oluyor bir türlü onu almaya gidemiyorum kokudan yalvarıyorum bebeğini getirin ne olur orda kaldı diye kimse yardım etmiyor eşim yanında bir arkadaşıyla geliyor o çocuk o binada birinci kat bir evin kapısını açıp bizi saklıyor eşime kaçalım diyorum gitmiyor bi ara o girdiğim evde çocuğumu almak için tek kalıyorum korkudan ağlıyorum bir kadın galiba beni korkutuyor evin içinde sonra bir anda kalabalık sesi geliyor ve hepbirlikte ezan okuyoruz

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüya insana korkutucu gibi gelse de eşinin iş hayatında başarılı olmasına, sizin güvende olmanıza ve bereket dolu huzur dolu bir dönemin başlamasına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 11. brs
  Üye
  Selamin aleykum. Ruyamda ayrildigim ama sevdigim bir arkadasimi gordum. Arkasindan sariliyordum ona. Sonra tek parasutle atlayacaktik beraber. O vaz geciyor ayri ayri atliyoruz. Onun parasutu bozuluyor sonra assagi dusmeye basliyor ipinden tutuyorum kurtariyorum. Yavas yavas assagi dogru indiriyorum onu. Yorumlarsaniz sevinirim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya yardımlaşmaya ve tehlikelerden kurtulmaya alamet eder. Paraşütle atlayan fakat paraşütün açılmadığını gören kişi, güvendiği insanların ihanetine uğrar ve bu nedenle sıkıntılı bir dönem geçirir. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
55. Sayfa BirinciBirinci ... 5254555658 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlat