Konu Kapatılmıştır
49. Sayfa BirinciBirinci ... 4648495052 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Rüyamda balkonda kuşumuzla ilgileniyoduk ve birden kuşun kafesine yıldırım düştü ve bardaktan boşanır gibi yağmur yağmaya başladı.. ben korkup içeri girdim ama annem kuşu yağmurun değmediği bi yere aldı. Sonraki sahne diğer balkondaydı ve çamaşır asma demirlerinin bi sağına bi soluna yıldırım düştü ve orda plastiğimsi bişeyler vardı ve alev aldılar. Annem evim yanmasın nolur gibisinden bişeyler söyledi ve alevler söndü. Ama rüyamda alevler söndükten sonra yanık kokusu geliyodu burnuma.
  Teşekkürler.

 2. arifselim
  Yönetici
  Eve yıldırım isabet etmesi olumlu olarak yorumlanmaz. Genellikle bu rüyalar yaşanacak ailevi problemlere sıkıntılara ve zorluklara tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dileyin. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba rüyada kızgın bir köpeğin yaralı küçük bir köpeği yediğini gördüm. Bu sırada köpek agzında yaralı köpekle ordan oraya kacıyordu. Ben de korkundan ordan oraya kacıyordum. Sonra kaçtım bir sokkakta yere yığıldım. Kadının biri ben seni tanıyorum dedi.sonra yerimdem kalktım.

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüyadaki köpekler sizin hasımlarınız olarak yorumlanır. Onların birbirlerine düşmesine ve size zarar veremeyeceği şeklinde tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda teyzemin evinde banyodaki saçımı kesmek için girmisim bi anda kesmisim ve her yere saçılmış bu kesik saçlarım o esnada teyzem iceriye giriyor bana fakülteye geç kalcaksin diyor bende kızmasın diye hızlıca çıkıyorum okuldayim yanımda böyle tam yiğit hilal bıyıklı tanımadığım bi genç var daha oncedenarkadaşım gibi yanyana yürüyoruz ama ben hoşlanıyorum içimden. Fotokopi ye giiyoruz bir şeyi kopyalamak için onun işi çıkıyor başka bir genc geliyor ben yapamıyorum güya o gelen yapacak diye oda yapmaya çalışıyor ama yapamıyor bende işte o işi çıkan cocugu bekliyorum gelsin yapsın diye ben adını furkan diye geçiriyorum ama adı farklı Muhammed mis Adida neyse geliyor oda işimi hallediyor burda bitiyor rüyamda

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada kendi saçını kesmek hayırlı olarak yorumlanmaz. Bu rüya bazı olumsuzluklara ve olması gereken performansı gösteremeyeceğine işaret eder. Ayrıca zor bir anında yardım almak manasında da tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  merhaba rüyamda tanımadığım bir adamın karnı pencere gibi açık bütün iç organlarını görüyodum yorumunuz için şimdiden teşekkürler

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve isteklerine kavuşacağına alamet eder. Bazende bu rüya maddi anlamda eksiklik yaşamaya işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba ruyamda eski sevgiliye mektup yazdim ayni zamnda suanda hoslandigim ama daha acilamadigim kiza sari cekirdeksiz uzum ikram ettim.yorumunuzu bekliyorum tesekkurler...

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyan hayırlıdır ancak bu aklını çok meşgul eden olaylara ve çokça düşünmene alamet eder. Özel bir manada yorumlanmaz. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamun aleyküm sevgili kardeşim rüyamda çok değişik şey gordum gözümü açiyorum hiç tanimadigim bir evdeyim birden karşıma çıkıyor normal insan iki gözü mavi ve kaşının ortasındada bir göz bulunuyor bana bakıp yere düşüyor

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüyayı gören kişini çeşitli korkularına ve endişelerine işaret eder. Sürekli aklını meşgul eden ve çekindiği bazı durumların olduğu anlamındadır. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
49. Sayfa BirinciBirinci ... 4648495052 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  rüya yorumlat