Konu Kapatılmıştır
41. Sayfa BirinciBirinci ... 3840414244 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Amcam dort yil once vefat etti.bir cayir vardi bizim ot biçiyorduk.amcam dedi ki ben gittikten sonra kimse gelmemiş bu çayira.sonra bir yilan dolaniyordu ayaklarimizin dibinde.amcam kafasini koparip uzaga firlatti yilani.

 2. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya son derece hayırlıdır. Baba tarafından olan akrabalara işaret eder. Yılanın kafasının kesilmesi de aile içerisinde meydana gelecek mutluluğa ve huzura tabir edilir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda 2 tane çok büyük boy tarihi eser değerinde Kuran-ı Kerim gördüm. İşyerinden bir arkadaş el arabası gibi bir düzenekte getirmiş ve satışa sunmuştu.

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya en hayırlı rüyalardan sayılır. Allah yolunda güzel, iyi ve hayırlı işler yapan kimselere, yüce gönüllü ve güzel amelli kimselere işaret eder. Allah'tan hayırlısını dileyin ve en doğrusunu da ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Ben rüyamda 9 yıldır görüşmediğim amcamın evine gidiyorum amcamın kızını görüyorum veamcamın yeni bebeği olmuş onu seviyorum kız zannediyordum meğer erkek bebekmiş daha sonra kuzenim beni otobüs durağına bırakıyor ben orda biriyle tanışıyorum okadar iyi ki şeytan tüyü var dı sanki hemen sohbet ettik bna deddiki burada otobüs geçmiyor o zaman tamam geçen yere götür beni beni götürdüğü bir yer de cesetler vardı işkence edilmişlerde ordan kafama dank etti tabi ben o içerdeykn kaçtım rüyada okadar rahatladımki çok korktum bi an

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlıdır ve baba tarafından olan akrabalara işarettir. Bu rüyayı gören kişi dertlerinin çarelerini bulur ve huzura kavuşur. Sağlık sorunu varsa eski sıhhatine ve neşesine yeniden döner. Elbette en doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda eşim annesi babası bi arabadayız eşimin yanına babası oturmuş diyorıö ki niye yanına oturdu arkaya yanıma gelmedi aile dostuymış daha önce bi kaç kere gördüğüm biri onlara gidiyoruz eşim kayboluyor ortafan eşimin abladono görüyorum arkamda bişey var mı diye bana soruyor bende var diyorum ve pudra pembemsi bi renk görüyorum kan diyorum bi ara kuran okunan yerdeymişiz öyle karışık bi rüya gördüm anlamı ne acaba neye yorumlanır

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın genel tabiri rüya sahibinin işi için bir yere gitmesine yani mekan değişikliği yapmasına yorulur. Diğer anlattıkların ise karışık ve net değildir. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ruyamda bir arabada bir yere gidiyorum arkadayım.agaclikli ama ucurum kenari bi yol.arabayi da bana karşı hisleri olduğunu bildiğim bir erkek sürüyor.benimle çok konuşmuyor önde biri daha var onunla gülüyor eğleniyor.bana da bir bardak süt vermiş önce içmemişim arkaya koymusum sonra içiyorum ama.gittigimiz yerde annem arıyormuş ulaşamıyormuş.keske gelmeseydim geç oldu fln diyrum.

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hayırlı rüyalardandır. Arabada yolculuk etmek genellikle bir yere gitmeye veya gerçekte de yolculuk etmeye tabir edilir. Sevinçli bir haber alacağına ve çok sevineceğine işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Trafik kazasında ağır yaralanarak hastanede 70 gün tedavi gördükten sonra kuzenim şehit olmuştu. Bugün 17 gün oldu ve onu ruyanda gördüm. Rüyada onun şehit olduğunun farkındayım ve ruhunun gelmiş olabileceğinin de bilincindeyim.benim ailemden de insanlar var onun geldiği evde.fakat sadece ben ve kardeşim görüyoruz onu.oturuyor.yatıyor. sen son yuzustu yattı ve biraz kıvranırken gibi oldu.bende abi rahat mısın diye sorunca acı çeker gibi bir ses tonuyla değilim param yok dedi dışarı çıktı.korktum o acının verdiği sinirle dışarı çıkınca. Sonrasında odaya gittik kardeşimle.tövbe ya rabbim.pencerenin önüne gelmişti ve başında polis şapkası fakat sureti yanmış bir köpek suretiyDi. Bunun anlamı nedir acaba? Çok merak ediyorum

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın gerçek manasını ancak hakkıyla Allah bilir. Bizim diyebileceğimiz ise, o kimse için hayırlı bol bol dua edin. Eğer üzerinde borç veya kul hakkı varsa onların ödenmesini sağlayın.

Konu Kapatılmıştır
41. Sayfa BirinciBirinci ... 3840414244 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  rüya yorumlat