Konu Kapatılmıştır
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rûyamı yorumlatmak istiyorum..

  Reklam
  Rûyamı yorumlatmak istiyorum.. ile ilgili yazı Yudumla.com
  Merhaba, rüyamda bir doğal kaynak suyundan kendime ait çeşme ile su alıyordum. Almadan önnce suyun tadına baktım güzeldi. Yorumunuzu rica ediyorum.

  İyi günler.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhabalar kardeşim. Rüyanız genel anlamıyla güzel bir rüyadır. Helal rızık sahibi olacağınıza, doğru sözlü olmaya ve güzel geçimli olmaya yorumlanmıştır.

 3. Misafir
  rüyamda bayır aşağı koşmaya çalışıyordum, bi kaç tanıdık bayırın sonunda bir yer olduğunu söylüyor.beni merak ettiren bayır rengarenk beyaz mor pembe çiçeklerle dolu ve yerler yeşil. Büyük taşlar var ve inerken zorlanıyorum.indiğimi görmedim ama çiçekler öyle güzeldi ki hala aklımda

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız güzel bir rüyadır. Çekilen zahmet ve sıkıntılardan sonra rahata kavuşmaya yorumlanır. Bazı engelleri aştıktan sonra kazanca ve berekete ulaşmaya yorumlanmıştır.

 5. Misafir
  Esselamun aleykum hocam rüyamda bana saldıran köpek yada köpekler vardı bende tebbet suresi nin ilk ayetini okudum bu kadardı bana bişey yapamadıklarını biliyorum ama bu bir şeye işaret eder mi onu sormak istedim .

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada tebbet suresini okumak iki manada yorumlanır. Birincisi huysuz bir kadına veya o böyle bir kadınla evlenmeye yorumlanır. İkinci olarak ise az çocukla uzun ömre sahip olunacağına işaret ettiğine yorumlanır.

 7. Misafir
  rüyamda eski kocamla aynı evdeydim güya barışmışık ama o başka bir kadınla yan odada cinsel ilişkiye giriyor

 8. arifselim
  Yönetici
  Rüyanızın işaret ettiği mana eski eşinizle yaşayacağınız bazı sıkıntıların olabileceğine işaret eder. Veya ondan kalan bazı durumların sıkıntılarını yaşayacağınıza yorumlanmıştır.

 9. Misafir
  Rüyamda sakalımın çıkmış halde yaklaşık bir tutam kadar çıkmış ,eşit Bi şekilde biraz ağırlaşma vardı ve sakalıma bakıp uğraşıyorum

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyada erkek için sakalının çıktığını görmek şan ve şerefe kavuşmaya yorumlanan hayırlı bir rüyadır. Kadın içinse tam tersi olarak olumsuz bir manada yorumlanmıştır.

 11. Misafir
  Rüyamda eski konuştuğum erkekle yaşadığımız günleri tekrar yaşıyordur ama bu sefer sonu gerçek olaylardan farklı bitiyordu. Yakınımdaki insanları da kaybediyordum, konuştuğum o çocuğu da. Gerçekte dostlarımı kaybetmemiştim ama konuştuğum insanı kaybetmiştim.

 12. arifselim
  Yönetici
  ile alakalı yazı mumsema.com
  Rüyada eski sevdiğini görmek genellikle bilinç altına yerleşen ve bastırılmış olan bazı duyguların etkisinden dolayı görülür. Bu tür rüyalar önemli bir anlam ifade etmediğine yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  rüya yorumlat